Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Bozena
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 400
Registration date : 2009-03-11

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   5/9/2009, 21:44

Bravo, čestitke cheers

Lijepo je čuti da je svatko na ovom ispit dobio neku svoju "bitku" Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sara
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 384
Registration date : 2009-03-10

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   5/9/2009, 22:20

Kaže Tanja još da se Miškica skoro pa nije umorila premda joj je zadnji markirant bio na 300tom metru.

I kaže da je Vir bio mrak i našao sve u 9 minuta. Bodove je gubio na lajanju i sitnicama. A što da vam kažem, moj bivši tečajac... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.bordercollie.hr
Ida
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 373

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 09:58

Pa ludnica, bravo za Vira!!!

i čestitke Tanjuški Wink
Back to top Go down
View user profile
visnja
Newbie Spasioc

Number of posts : 44
Registration date : 2009-03-15

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 10:16

Anaaa wrote:
Elena javlja da su svi osim nje prošli traženje!
Kira je našla 2 od 3 markiranta No

Elena, si provjerila dob i spol nepronađenog markiranta? Ako se radi o "znaškojemproblemu" bumo dogovorili hrpetinu markranja study
nagovorit ćemo i druge posušene Wink

Čestitke svima cheers cheers cheers
Back to top Go down
View user profile
elena
Admin

Number of posts : 480

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 11:18

Khm, neki su zaboravili cestitati Mariju... Razz

Pa, ajde da iznesem svoja iskustva... Prvo, dogovorili smo spavanje kod njih u klubu ne bi li se lijepo odmorili za ispit u subotu. Krenuli smo Marijo, Vedran i ja u petak navecer za Kopar. Ekipa nas je docekala s rostiljem, naravno bili smo odusevljeni, malo smo se podruzili i isli spavati. Spavali smo 10-ak metara od auta, u kucici. Prvo je bilo uzasno vruce i sparno, pa je tokom noci pocelo jako puhati i postalo je uzasno hladno i bucno od vjetra. A psi su cijelu noc lijepo bili budni u autima, Vir je cvilio, a Kira lajala. Sieg je jadan bio dobar, ali sumnjam da je puno spavao, bas kao i mi. Svakih pola sata smo se dizali vikat : Ma! Sta radis to!? Dosta! Tisina! i slicne... Naravno da smo u 6 ujutro bili kao 3 zombija s tri krepana psa monkey clown alien

Sudili su nam Ljubo poslusnost i prepreke, a Katja trazenje. Meni je Kira napravila revolucinarnu poslusnost. Bila sam jako zadovoljna , napokon! Na pucanj je samo okrenula usi What a Face Stvarno je bila super Very Happy
A trazenje... ne znam sto reci. Nisam zadovoljna. Nesto nam se cudnovato dogadja. Ponasala se kad smo dosli na trazenje kao da je trazila satima prije i sad joj se vise ne da. Uopce nije htjela odlaziti od mene, radila je minimalne krugove, ulazila mozda 25m, ma strasno. Ja sam se polomila da je motiviram, polijegala, odmarala (to je bilo na pocetku!?!?, nije se imala sta odmarat, ali ajde...), ali nista nije upalilo. Pa sam krenula dalje, nije imalo smisla maltretirati je kad nece, mogla sam samo krenuti dalje ili prekinuti ispit. Ali ja ne odustajem, naravno Razz Tu smo fulali prvog markiranta koji mi je kasnije rekao da je prosla 10m od njega, ali je vjetar puhao od nje prema njemu i nije ga nikako mogla s te pozicije uloviti. Bolje da nisam saznala No
Svog prvog markiranta smo nasli na 100-om metru i tu se Kira probudila. Od tu je shvatila da ljude trazimo, ne jagode uz put. scratch I tu je sad pocela lijepo raditi, traziti i vrlo brzo smo nasli jos jednog na 250m. Na oba markiranta je lajala sjajno. I tu je nekako zavrsio nas ispit Sad

Ne znam kako mi se dogadja vec drugi ispit za redom da pas ne pocetku trazi losije, a kasnije bolje jer sam napravila motivvaciju prije s njom, pa da ja markiram drugom psu, i vukla me je do pocetka trazenja i onda pad. Ne kuzim nista. Uglavnom, Visnja, hvala za ponudu, morat cu to svakako iskoristiti jer stalno radim na iste ljude, ali to sad nije bio problem (sva sreca, samo mi jos to fali...) Smile

A sad o drugima, s Tanjom sam radila poslusnost i svima nam se cinilo da je dobila premalo bodova, ali valjda su neke greskice bile u pitanju. Marijo nas je odusevio na predispitu. Pogotovo kad znam Siega i koliko mu treba da se motivira, bilo mi je super gledati ih kako rade What a Face Mozda mi je najvise drago sto je Marijo polozio predispit!

Vedran je RASTURIO Razz Nasli su tri markiranta u 9 minuta, malo je zakazalo lajanje na jednom, ali to mu je oprosteno jer je ostalo bilo super bounce

Ne znam, sve u svemu zabavan vikend. Super su nam bili domacini, brinuli su se lijepo za nas. Super trojka je prosla, a ja sad idem probudit psa jer dosta je spavala za jednog neradnika i lijencinu! Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile http://www.kossp.hr
hazakoal
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 346
Registration date : 2009-03-25

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 12:36

Sara wrote:
...Bravo Mariju, našem novom (službenom) spasiocu...
hvala, hvala! sad jos SAMO jedinicu i dvojku riješim i mogu u penziju Smile

Sara wrote:
I kaže da je Vir bio mrak i našao sve u 9 minuta. Bodove je gubio na lajanju i sitnicama. A što da vam kažem, moj bivši tečajac...

Vir je bio apsolutno u svojem elementu Smile
(a vidi ponosnog voditelja What a Face )

Bruna wrote:
Samo zelim reci da sam jakoooooooo sretnaaaaaa zbog Elenine poslusnosti i prepreka!!! A Vedrane zbog tebe padam u nesvjest od srece!!!

A vidim neki se svojih tečajaca nisu niti sjetili No
Pa dobro... Bruna... u redu je... rendeer

Uglavnom, ja presretan! A i ponosan... prvi i JEDINI tornjak sa polozenim (nekakvim) spasilačkim ispitom je MOJ PAS!!! Very Happy geek
Back to top Go down
View user profile
Bruna
Newbie Spasioc

Number of posts : 33
Registration date : 2009-03-12

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 12:53

Ma bravo !!! bounce Moja greska ali vidla sam Siega kako radi samo dva puta, sto ce se naravno promjenit pa sam bila jakoo uzbudjena kad sam cula za Vedrana jer on ipak ima rupicu i Elenu koja ima malo manju rupicu. Molim te mi oprostis, jako sam ponosna na vas a mislim da je i darja koja se nije jos uspjela javit!! Cekam da visim sto je s tim rusevinama al od nikog ni glasa !! Crying or Very sad

hazakoal wrote:
Sara wrote:
...Bravo Mariju, našem novom (službenom) spasiocu...
hvala, hvala! sad jos SAMO jedinicu i dvojku riješim i mogu u penziju Smile

Sara wrote:
I kaže da je Vir bio mrak i našao sve u 9 minuta. Bodove je gubio na lajanju i sitnicama. A što da vam kažem, moj bivši tečajac...

Vir je bio apsolutno u svojem elementu Smile
(a vidi ponosnog voditelja What a Face )

Bruna wrote:
Samo zelim reci da sam jakoooooooo sretnaaaaaa zbog Elenine poslusnosti i prepreka!!! A Vedrane zbog tebe padam u nesvjest od srece!!!

A vidim neki se svojih tečajaca nisu niti sjetili No
Pa dobro... Bruna... u redu je... rendeer

Uglavnom, ja presretan! A i ponosan... prvi i JEDINI tornjak sa polozenim (nekakvim) spasilačkim ispitom je MOJ PAS!!! Very Happy geek
Back to top Go down
View user profile
hazakoal
Dođi da te čiko spasi

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 13:07

Bruna wrote:
Ma bravo !!! bounce Moja greska ali vidla sam Siega kako radi samo dva puta, sto ce se naravno promjenit pa sam bila jakoo uzbudjena kad sam cula za Vedrana jer on ipak ima rupicu i Elenu koja ima malo manju rupicu. Molim te mi oprostis, jako sam ponosna na vas a mislim da je i darja koja se nije jos uspjela javit!! Cekam da visim sto je s tim rusevinama al od nikog ni glasa !! Crying or Very sad

Ma ajde, dobro, oprostit ću ti... samo ne znam hoce li Sieg... Smile
Darja se javila (jos jucer!) SMSom Twisted Evil

A sad ću i ja njima počet slati SMSove sa sadržajem "i?" Smile
Ajmo držat fige! What a Face
Back to top Go down
View user profile
Asuma
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 327
Registration date : 2009-03-18

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 13:50

Hvala,hvala, bravo,bravo, sjajno,sjajno!!!

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Tko je jedini tornjak sa predispitom na SVIJETU?

Sieg,Sieg,Sieg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popularan u Hrvatskoj ,a od jučer i u Sloveniji!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Trči s vukovima
Spasioc u usponu

Number of posts : 74
Registration date : 2009-03-15

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 18:09

Bravo !! Čestitke svima !!
lol!
Back to top Go down
View user profile
Ida
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 373

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 20:07

Ajme Marijo moje isprike... ČESTITAM!!!! Exclamation Exclamation

Elena, super izvještaj
I love you

onda... naspavat ju?? probudit ju?? Poklopit ce se sve jednog vikenda, samo naprijed Wink

pusa svima.. tongue
Back to top Go down
View user profile
Suntya
Okorjeli Spasioc

Number of posts : 265

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 20:20

Bravo svima cheers
Back to top Go down
View user profile
hazakoal
Dođi da te čiko spasi

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   6/9/2009, 20:26

Asuma wrote:
Tko je jedini tornjak sa predispitom na SVIJETU?

Sieg,Sieg,Sieg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da, da. Jedini na svijetu!!! alien

Asuma wrote:
Popularan u Hrvatskoj ,a od jučer i u Sloveniji!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Dobro, popularan... tamo ih je više mučila njegova kilaža. Pogotovo onog dečka koji ga je morao nositi 10 koraka! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
elena
Admin

Number of posts : 480

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   9/9/2009, 15:36

Back to top Go down
View user profile http://www.kossp.hr
Sponsored content

PostSubject: Re: 5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper   

Back to top Go down

5.9.2009. Ispiti traženja u prirodi - organizator SLO ERP KD OBALA-Koper
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2