Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Poslušnost... i sve što tu spada

Go down 
+7
Tanja
elena
petra
Sara
Brynn
Bozena
Mirela
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5935
Registration date : 2009-03-11

Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Poslušnost... i sve što tu spada   Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty14/3/2011, 17:41

Ola svima!

Došlo je do male promjene u planovima po pitanju treniranja ispitnih situacija Exclamation , pa vidimo se ovu subotu u 10h na terenu u klubu gdje treniramo poslušnost i prepreke "a la ispit". Dođite i stari i mladi, za svakog će se naći ponešto Wink
Back to top Go down
Tanja
Okorjeli Spasioc



Number of posts : 201
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Points : 5751
Registration date : 2009-03-21

Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Poslušnost... i sve što tu spada   Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty14/3/2011, 21:41

Rudi, Zvonac i ja dolazimo!
Back to top Go down
http://www.conmaige.hr
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5836
Registration date : 2009-03-10

Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Poslušnost... i sve što tu spada   Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty15/3/2011, 17:56

Kako bi subota bila bolje organizirana i da ne gubimo vrijeme na dogovore u subotu, ajde neka mi se svi koji planiraju doći u subotu jave mailom i neka definiraju što sve žele raditi (prepreke, poslušnost, cijelu poslušnost, poslušnost u vlastitom aranžmanu Smile, pucanj da/ne ili bilo što što misle da je bitno, kako bi bolje parove složila).

Božena ti ne trebaš, ti si već javila detalje.

E sad...mali problemčić...u subotu je najavljena kiša...kao i svaki dan u next 7 dana Smile
Pa me zanima kako po tom pitanju dišete? Da li bi trenirali i po kiši? Ja ne znam baš.

Ajde mi do četvrtka do 23:59:59h Smile javite želje za subotu (petrahaj@gmail.com) pa ću u petak napraviti plan rada.
Back to top Go down
Sponsored content





Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Poslušnost... i sve što tu spada   Poslušnost... i sve što tu spada - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Poslušnost... i sve što tu spada
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Spasilački psi :: Treniranje-
Jump to: