Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana

Go down 
+9
Asuma
Brynn
Anaaa
idefix
Tanja
petrač
Suntya
petra
Darja
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6204
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty7/10/2010, 20:47

Ha ha ha dobro je dok nema ovčica cyclops
Back to top Go down
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5899
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty7/10/2010, 21:48

Sretno!!! I molim opširne i brze izvještaje za nas neradnike Razz , koji sutra idemo npr. u zoološki vrt umjesto na spasilački ispit.

Pa-pa,

sara
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5896
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty8/10/2010, 15:14

Evo cure su poslale kratak izvještaj o dosadašnjim vježbama:
Nina (43), Petra Č. (43) i Petra H. (45) prošle su prepreke. Tanja je prošla poslušnost.
Nina nažalost nije našla jednog markiranta (na nultoj liniji). Petra Č je prošla traženje u ruševinama ali ne sa nekim visokim bodovima.
Teren poslušnosti je problematičan zbog svih "detalja" koje je Petra već opisala. Kažu da je Rudi tražio aporter minutu jer na terenu je nepokupljeno sijeno pa se aporter zagubio scratch

Jedva čekam detaljniji izvještaj i nadam se da će ekipa na traženjima dalje imati više sreće What a Face
Back to top Go down
Suntya
Okorjeli Spasioc
Suntya


Number of posts : 265
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Points : 5759
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty8/10/2010, 15:24

super za prepreke, šteta za traženja...

Zar je Nina išla na šume? Kak na nultoj?
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5805
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty8/10/2010, 23:16

I'm back Smile

Dakle...gdje da počnem...najbolje da odmah razriješimo...nismo položili geek
ALI...krenimo s traženjem...Bix je bio D I V A N! (super je kako se uvijek nakon ispita vratim s padom na traženju, ali hvalim da je Bix bio divan, malo ne logično, ali što je tu je I love you )
Još jedna vijest: Lajali smo!!!!! bounce bounce Ali samo jedan put Smile Drugi put nismo imali ni priliku jer nismo našli. Našli smo samo drugog.
Evo kakva je bila situacija...prvih 70tak metara 'šume' su bile 3 ruševine affraid Jedna je bila napuštena kuća i pas bi evenutualno kroz vrata mogao ući u kuću tako da se tu vjerojatno nije očekivalo da pas i to unutra pretraži. S desne strane su bile dvije ruševine. Jedna je bila skroz srušena kuća ili nešto i po podu je dakle bila cijela konstrukcija i krov tj.crijepovi kriva, te još jedna ruševina koju su samo zidovi činili, a unutra je bilo sve puno dasaka i svega.

Startala sam i kao idem nulte linije 'pokriti', a ono...s lijeve strane ta kućerina, s desne strane gusta, gusta, gusta šikara ono čisti zid, nema šanse da muha uđe unutra, a kamoli da ga pustim...odustala sam od nultih linija i krenula dalje Basketball Nakon toga je bio pokoji putić između šikara i ruševina i tu sam puštala Bixa. Nisam unaprijed dobila sliku terena što mi je u biti falilo (pokazalo se kasnije). Do 50-tog metra sam došla za čas (mislim da su oni to odokativno mjerili i da se 50-ti metar nalazio na MAX 25m) i nije bilo neke mudrosti, pustim psa i on ode, ja ga ne vidim jer su mi grmlje+ruševine to onemogućile i to je to. Iza tih ruševina i grmlja je bila jaka uzbrdica gore i rijeđa šuma i to je Bimbica sve pretražio i ništa.
Na kontrukciju na podu ga nisam slala, to su bili crijepovi i sve i svašta i na tome nisam inzistirala niti sam mislila da bi trebala jer to je bila čista ruševina, sve puno neprijatnog materijala i tako to. U drugu ruševinu sam ga ipak poslala jer je bila lakša, prostorija od 150m2 puna dasaka i svega čisto toliko da mi kasnije ne bude žao no Bix je vrlo brzo izašo od tuda. Krenuli smo dalje i napokon smo došli do prave šume, ali i do natpisa 100m (realno...70m max). Od tuda je teren bio jako lijep. Psima koji nisu u kondiciji vrlo problematičan jer se radilo o rijetkoj šumi, ali poprilično strmoj no ako išta imamo savladano to su uzbrdice tako da je Bix došao na svoje i bez ikakvog problema pretražio svaki komadičak vrlo brzo, extra motivirano, išao je daleko, samostalan je bio...i našao je markiranta na 150m na uzbrdici, negdje 40m gore od puta.
Kad sam čula da laje nisam vjerovala da i ja napokon čujem lavež svog psa na ispitu alien Lajao je skroz dobro, moj dolazak ga nije omeo, sve je bilo dobro. Markirant je bio pokriven...možda je i zato lajao jer nije mogao preko karimata vidjeti da li je ispod KOSSPovac ili ne Razz
Nakon dolaska na put sam shvatila da sam na 150m, gledala sam finish liniju nedaleko od sebe i kako je šuma bila otvorena od tog mjesta sam slala Bixa da pretraži do 200tog metra bez da se ja krećem kako bi bila bliže prvom dijelu terena i kako bi ga mogla poslati nazad jer sam postala svjesna da mi je netko sigurno ostao ispred.

Nakon što je pretražio pa jedno do 270m sam se okrenula i imala sam jos negdje 3-4min do kraja i onda sam ga poslala u nazad pa možda ulovi miris ili nešto, ali nakon što sam ga pustila mi je sudac rekao da to ne smijem raditi. Ja sam mislila da smijem slati psa nazad, ali da se ja ne smijem kretati nazad, ali eto...nisam smjela. Nakon što je pretražio se vratio i vidjela sam da krvari ispod oka (valjda još od šikara na početku, ali tada to još nisam skužila) pa sam rekla da neću više tražiti jer sam znala da je prvi sigurno negdje naprijed jer je ovaj drugi dio šume dobro pretražio, a i još je krv išla tako da...

Sudac mi je onda išao pokazati gdje je bi oprvi markirant...pogađate...bio je ispod konstrukcije one srušene kuće. 20tak metara od puta s kojeg se pušta je ispod nekih crijepova i ne znam čega bio markirant u tom svom skloništu...pas je trebao skočiti na konstrukciju, uskočiti u sredinu i onda bi ispod kontrukcije našao markiranta, ali eto...Bix je samo na jednom dijelu prešao preko konstrukcije i ja nisam uopće ni pomislila da mi je markirant možda ispod negdje i nisam ga tražila da to pretraži. I eto...to je bilo to.
Sudac nas je jako ishvalio, malo nam je bilo i neugodno, ali opet...Bix je stvarno radio predivno. Brzo, motivirano, vodljiv je bio, samostala, išao jako daleko, nije stao ni sec...ma divan. Super je bilo kad mi je sudac nabrajao...vodljivost-izvrsno, motivacija-izvrsno, brzina-izvrsno, kondicijia-extra, extra izvrsna king king A ja sam pomislila...eto...ustajanje u 5:30h se ipak isplati geek
Dao nam je max 139 bodova s obzirom da jednog nismo našli. Kasnije sam saznala da je sudac rekao da bi nam dao 200 bodova da smo našli i prvog. Eto...onda znate da je stvarno bio divan. Ipak ga neću pokloniti Basketball

I to je bilo to.

Još kratko prepreke i poslušnost...

Prepreke...sve je bilo ok. Izgubili smo dobove na duploj naredbi za dalj (idi preko), duploj naredbi za stolove (idi gore), legao je pre rano u tunelu Question Question Question, i ljestve je došao do predzadnje i onda stao pa sam rekla 'Ajde' kako bi i na zadnju prečkicu stao. I eto...45bodova. Ja zadovoljna.

A poslušnost...nakon što smo nas četvero (samo 2 para su bila predviđena na poslušnosti) čekali i čekali i čekali (sat vremena je prošlo od kad je poslušnost trebala početi) zajedno s kravama i guskama...saznali smo da nam poslušnost ipak nije na tom mjestu nego na poligonu DVRPS pa smo sjeli u aute i išli tamo. Ne znam što se dogodilo sucu koji nam je trebao suditi poslušnost, ali njega nije bilo nego je bila....Ana? Darja?...što mislite. Da, da...ona mi je bila!!! Ljubav se nastavlja. Skoro me i diskala ovaj put Exclamation
Eh...poslušnost smo dobili 43 boda i ja sam u biti zadovoljna jer je napredak bio očit u odnosu na prvi ispit, ali nije baš bilo to ono čemu sam se nadala, ali OK, malo po malo. Dakle, mjesto gdje sam imala poslušnost je dio poligona na kojemu smo radili stolove tako da je Bix prije starta ušao u 'stolovi' mod i trzao prema čunjićima koji su bili postavljeni kako bi označili točku starta hodanja, puzanje...itd...srećom...prvo sam imala odležavanje pa sam ga do tamo malo verbalno 'sredila' i dobila ga da se malo skoncentrira.
Nakon što je došao red na mene sjeli smo uz čunjić na početnu točku i čekali da vlasnik drugog psa polegne ga i kako je to trajalo dugo Bix je bio uvjeren kako ja nešto čekam da on napravi (kliker pas) i počeo je lupati njuškom po čunjiću, onda sam ga opomenula pa je pokušavao noge stavljati na čunjić pa je počeo kružiti oko čunjića What a Face What a Face Srećom da to sutkinja nije sve vidjela jer je još gledala poleganje drugog psa pa sam ja uredno pozvala Bixa i maknula se od čunjiča lol! Sve u svemu...hodanje je prva 2m bila šuljanje u išćekivanju slanja na čunjić/stol, ali sam ga uspjela opomenuti i dalje je jako lijepo i motivirano hodao.
Sve u svemu bodove smo izgubili na odležavanju 1 bod...dok sam odlazila od Bixa je nekih pola metra puzao zamnom, onda sam nešto izgubila na trzaju koji navodno napravim glavom i na sjedi i na lezi i na stoj u hodu. I još smo izgubili bodove kao kaznu za to što sam u jednom trenu, između dvije vježbe (ne za vrijeme vježbe) rekla Bixu 'ej' i povukla ga za ogrlicu jer je spustio nos i išao nešto ponjušiti i to je bilo ono affraid affraid affraid ...kao da sam ga u najmanju ruku nogom udarila a ne da sam ga samo malo povukla...tu sam dobila prijetnju diskom, ali eto...preživjela sam. Nisam zadovoljna s grupom ljudi...u prvom prolazu kroz ljude sam ga malo 'izgubila' iz fokusa i malo je okolo zujao.
Sve u svemu bilo je bolje, ali u ne ispitnoj situaciji je puuuuno bolje.

Eto...to vam je to...sve sam vam napisala...e da...glavna karakteristika ovog IRO (!!!) ipita je bila ne organiziranost samo takva. U četvrtak smo išli na probu prepreka jer su nam rekli da je sve zauzeto po cijele dane kroz vikend i nećemo moći kada probati ih...yeah right...Tanja i ja smo satima SAME sjedile na terenu s preprekama! Traženje mi je kasnilo...sat i pol...poslušnost su nam sat vremena pre kasno promjenili lokaciju...

Tanja će valjda sma napisati svoj dio, ali nije bila zadovoljna. Rudi je našao prvog, označio, ona prijavila i na pola puta do markiranta ju je Rudi dočekao i to je bio početak kraja...nakon toga se Rudač šetkarao, njušio, zapišavao pa je Tanja prekinula ispit.

Odo se sad odmoriti malo od spasioca...

pig

Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5897
Registration date : 2009-03-11

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty8/10/2010, 23:49

[ustajanje u 5:30h se ipak isplati geek]

Kaj delate u 5:30 tongue

Ma super, bravo!

Čestitam na uspjehu, bez obzira na prolaz cheers
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5897
Registration date : 2009-03-11

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty8/10/2010, 23:55

petra wrote:


ustajanje u 5:30h se ipak isplati geek



ok, ovo je quote... tongue izbrisala sam bitne djelove No
Back to top Go down
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5899
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty9/10/2010, 14:28

Petra, bravo!!! Baš mi je drago za lajanje Very Happy . Ovo ostalo du detaljići i razumijem te da si (pre)zadovoljna.
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5805
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty9/10/2010, 16:08

Sara wrote:
Petra, bravo!!! Baš mi je drago za lajanje Very Happy . Ovo ostalo du detaljići i razumijem te da si (pre)zadovoljna.

Ali stvarno jesam...čovjek s vremenom shvati da nije sve u polaganju ispita...
Sad ću ja biti pametnija i sljedeći put ću se više potruditi oko takvih ruševinastih djelova. U tom prvom dijelu oko ruševina i šikare vjetra gotovo i da nije bilo, 3x sam provjeravala vjetar i puder je samo pao dolje tako da bi Bix uhvatio markiranta morao je baš pretraživati tu ruševinu. Da je možda izvana uhvatio miris pa ga pratio tada bi se popeo na konstrukciju, a ovako...a ni ja ga nisam slala na to...čovjek uči dok je živ cheers
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5896
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty9/10/2010, 16:47

Petra hvala na izvještaju, baš ga je bilo lijepo za čitati cyclops

Izgleda da ima tu nešto veze i sa imenom pa ti mogu samo reći "više sreće drugi put" Laughing Eto Petra Č. je već par puta osjetila taj drugi put bez obzira što joj se ponekad tako dalekim činio clown
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5805
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty9/10/2010, 17:48

Mi smo zaključili da to ima veze s bijelinom na glavi...Bix je legao u tunelu, Lars ima taj problem...problemi s ljestvama kod oboje...obje imamo taj 'bit će bolje sljedeći put' Laughing i obje imamo isto ime bounce

Lijepo je biti i zvati se Petra...NOT!!!

Laughing Laughing Laughing

Ma šalim se...pa što bi radili kada bi sve išlo glatko...bzvz...
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5896
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty10/10/2010, 10:29

Darjič sretno danas sunny

I naravno sretno i Nini i Petri koje danas odrađuju poslušnost cyclops
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5896
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty10/10/2010, 11:49

Petra i Nina su prošle poslušnost cheers

Što bi značilo da je Petra Č. položila ispit queen
Čestitam!
Back to top Go down
petrač
Okorjeli Spasioc
petrač


Number of posts : 232
Points : 5735
Registration date : 2009-03-11

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty10/10/2010, 20:48

jes, jes Darja i ja prosle!

Jereja je bila sudija, i od 27 prijavljenih na rusevino u 3 dana im je rad na samoj rusevini ocjenila: 1 odlican, 1 vrlo dobar, 2 dobra i ostali su ili zadovoljavajuce ili nisu prosli...
naravno to je bez lynn- koja je rasturila i ponovo pokazala da je najbolja!
stvarno ih je bio uzitak gledati- ja ponosna I love you
Back to top Go down
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6204
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty10/10/2010, 21:19

Petara od sad idem u vijek s tobom kad polozis ispit ... da znate kako me nahranila pig

Evo dosle doma sretne i site Smile

Uglavnom, rusevina na Ig-u stutkinja Jerneja Ternovec, suđenje jako korektno. 184 boda
1. markirant 1-2 min ( odlično )
2. markirant 4 min ( vrlo dobro )
3. markirant 15 min ( izgubile smo nesto bodova jer je prestala lajati kad sam dolazila )

I ja sam dobila vrlo dobar, zbog vode i odmaranja. Uglavnom Jerneja je objasnila stav
da u slučaju da je vani 30 stupnjeva bi i ona oduzimala bodove ako se psu ne da vode.
Ali ako u 6 min psa odmaraš pokazujes da pas nema dovoljno kondicije da radi 30 min.

Zanimljivost s prvim markirantom, LYnn je pocela lajati, ja sam prijavila i pocela trcati
na sto cujem kako sutkinja vice " Ti si mrtav". Markirant je poceo hvaliti Lynn i govoriti joj "bravo"
to je rezultiralo time da sam ju jedva izvukla iz rupe... da naravno da je dosla do njega.

Treceg je malo teze pokupila jer sam ju prva dva puta poslala predaleko oko zgrade.
I samo je 2x hodala po krovu.

Prepreke 38 i poslusnost 39. Christiane Geritzer.

Stolove smo zafrknuli, jedan je stol bio u sjeni i nije ga vidjela
pa sam ju morala par puta poslati .

I sad ljudi ... Petra mi je svjedok ... osim par
gresaka sve ostalo sam izgubila zato sto mi je pas lud, motiviran i glasan.

Tocnije laje, zabija se u mene, dodiruje me ... jocolor
Ali zato ne spusta pogled cijelo vrijeme i sretna je dok radi poslusnost geek
A ja se veselim sljedecem ispitu s luđakinjom.

Joj Petra onaj sladoled ti stvarno nist nije valjao Smile
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6375
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty10/10/2010, 23:10

Curke, čestitam svima bez obzira na rezultate!
Darja, lijepi bodovi :-)
Ovo sad definitivno pokazuje da moramo paziti na lajavost psića i da je to problem, bez obzira što se nama sviđa kako pas lijepo motivirano izgleda Neutral

Ovo s vodom, odmaranjem i sl.: ne znam, it sucks... štogod tko rekao silent

Petra, unatoč pravilima, nadam se da si bixa izhvalila kao nikad, he-he I love you
Ako si dobila 139, to ti je sučev signal da je pas bio mrak jer je to maksimum što si mogla dobiti za jednog pronađenog.
Bjelina na glavi: khm... tongue
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6204
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty11/10/2010, 09:21

Mozda cu si pregrist jezik jednog dana zbog ove izjave ali dok god mi svaki 6 sudac oduzima bodove jer mi je pas lajav a ona radi ludo i motivirano ja cu prezivjeti.
Jer ako moram birat između 45 bodova i psa koji mi hoda kao da samo u šetnji ( ne uopce nemam traume sa svjetskog ) i 39 bodova i luđakinje koja ne skida pogled s mene 10 min izabrati cu ovo drugo.

Isto tako da ja jednostavno uzivam u tome da mi pas dojuri ko lud i zabije se u mene. Ali to sam samo ja, a zate kako se kaze kakav gazda takav pas geek geek geek
Jednako tako je radila i na austrijskom pa je dobila 47 bodova.

Inaravno ako ikad se odlucim za raditi obedience ili ako svaki sudac pocne oduzimati bodove onda cu mozda razmisliti o ne lajanju, a do tada lol!
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6375
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty11/10/2010, 10:57

Darja wrote:
Mozda cu si pregrist jezik jednog dana zbog ove izjave ali dok god mi svaki 6 sudac oduzima bodove jer mi je pas lajav a ona radi ludo i motivirano ja cu prezivjeti.
Jer ako moram birat između 45 bodova i psa koji mi hoda kao da samo u šetnji ( ne uopce nemam traume sa svjetskog ) i 39 bodova i luđakinje koja ne skida pogled s mene 10 min izabrati cu ovo drugo.

Isto tako da ja jednostavno uzivam u tome da mi pas dojuri ko lud i zabije se u mene. Ali to sam samo ja, a zate kako se kaze kakav gazda takav pas geek geek geek
Jednako tako je radila i na austrijskom pa je dobila 47 bodova.

Inaravno ako ikad se odlucim za raditi obedience ili ako svaki sudac pocne oduzimati bodove onda cu mozda razmisliti o ne lajanju, a do tada lol!

ok Wink
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5899
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty11/10/2010, 11:06

Čestitke na položenim ispitima sunny , ali i svima koji su zadovoljni onime što su pokazali bez obzira na neprolazak cheers . Ponekad prođeš ispit i time se tješiš, jer opći dojam nije bio baš nešto. Tako da je (po meni) osjećaj koji ispit ostavlja barem toliko važan kao i sam prolazak.
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6375
Registration date : 2009-03-10

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty11/10/2010, 11:09

Sara wrote:
Čestitke na položenim ispitima sunny , ali i svima koji su zadovoljni onime što su pokazali bez obzira na neprolazak cheers . Ponekad prođeš ispit i time se tješiš, jer opći dojam nije bio baš nešto. Tako da je (po meni) osjećaj koji ispit ostavlja barem toliko važan kao i sam prolazak.

potpisujem cheers
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5897
Registration date : 2009-03-11

DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty11/10/2010, 21:12

Čestitam!! I love you
Back to top Go down
Sponsored content





DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana   DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
DVRPS 8. – 10.10.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-A, B LJubljana
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
»  2. – 4.10.10 Int. IRO Testing Event Mađarska
» 25. - 27.09.2009, Int. IRO Testing Event Oosterhout, NL
» International IRO Rescue Dog Testing Event 13.-15.08.
» 18. - 20.9.09 Int. IRO Testing Event, Place: Donovaly, SK
» DRS ZKZB 3. – 5.9.10 Int. IRO Testing Event RH-F, FL, T-B – Slovak Championship

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Ispiti-
Jump to: