Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

SuperPremiumShop

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
superpremiumshop
Ja bi bio Spasioc

Number of posts : 6
Registration date : 2010-09-20

PostSubject: SuperPremiumShop   21/9/2010, 10:45

Pozdrav ekipi s Plitvica i čestitke na organizaciji i odličnoj zabavi!

Prvo da se predstavim i vašim ostalim članovima koji nisu bili u mogućnosti posjetiti pokretni PetShop cat
Moje je ime inače Maja i imam psa s kojim treniram u HUOPP spasiocima, tako da mi je područje prehrane, opreme za pse jako blisko i stalno sam u potrazi za onim najboljim. Od tuda se i rodila ideja o otvaranju SuperPremium Shop-a - mjesta gdje će svaki vlasnik psa ili mačke moći odabrati ono najbolje. To je on line trgovina, a radimo dostavu n kućnu adesu, za narudžbe na području Zagreba inad 350kn dostava je besplatna, a za manje inosi 30kn. No, ukoliko imate manju narudžbu uvijek se možemo dogovoriti da se negdje nađemo gdje mi je usput ili se više vas udruži, ... kako god.

Evo što vam mogu ponuditi:

1) Ono što je najzanimljivije je bezgluteinska hrana Fish4Dogs, koja se pokazala kao najbrže rastuća kategorija u Europi jer vlasnici pasa postaju sve više nutricionistički osviješteni. Cijena za članove KOSSP kluba je 390kn za Adult 12kg i 430kn za Puppy 12kg + besplatna dostava za Zagreb

2) Nature Diet paštetice, pokazale su se super za trening poslušnsti, narežu se na male kockice, psi ih lako gutaju i naravno obožavaju. Jedina mokra hrana najsličnija barfu jer nema nikakvih konzervansa i dodataka, to je kratko opareno svježe meso sa smeđom rižom ili batatama i vakumirano u plastične kutijice Zato je bitno da se nakon što se otvori potroši untar 48h. Idealno je za odlaske na teren jer je lako probavljivo a dosta jako da zadovolji nutritivne potrebe

3) Cijeli asortiman Fish4Dogs poslastica s popustom od 5% (idite na stranicu, registrirajte se i ja ću vas upisati u SuperPremium klub i cijene će vam se automatski umanjiti za 5%)

4) cijeli asortiman Ruffwera opreme za pse, idealno za radne pse koji puno borave na kiši i snijegu, planinare, puno se kreću po brdima, ... tu vam mogu dati ukupno 10% rabat, znači još 5% na cijenu koju vidite nakon registracije. Isto vrijedi i a cijeli asortiman planinaske opreme za ljude

Stranica postoji od ovog ljeta, tako da još nisu svi artikli gore, svaki dan ubacujem nove, zato budite on line Smile Još planiram postaviti cijeli CANINA asortiman, BACH-ove kapi, BUFF, SALEWA i još opreme za pse.

Nadam se da ćete biti zadovoljni, tu sam za sve upite.

Pozdrav,
www.superpremiumshop.com
099 6655401

Maja

Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Bozena
Dođi da te čiko spasi

Number of posts : 400
Registration date : 2009-03-11

PostSubject: Re: SuperPremiumShop   21/9/2010, 16:23

Ovo mi nije moglo u bolji čas doći Very Happy
Back to top Go down
View user profile
superpremiumshop
Ja bi bio Spasioc

Number of posts : 6
Registration date : 2010-09-20

PostSubject: Re: SuperPremiumShop   21/9/2010, 16:45

Baš mi je drago! Znam da će se puno ljudi veseliti jer tako sam i ja bila u potrazi za idealnim proizvodima kojih nikako nisam mogla naći u našim Pet Shop-ovima. Moja kuja ima jako kratku dlaku i po snjegu se smrzava kada mora ležati po pola sata i onda sam našla Ruffwear, ispunio je sve naše potrebe Laughing
Ako vam padne na pamet još nešto što bi vam bilo korisno, pišite i dati ću sve od sebe da vam to nabavim.

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: SuperPremiumShop   

Back to top Go down

SuperPremiumShop
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1