Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Bok svima, malo nas ima!

Go down 
+34
filipal
Topot Pasondat
simply
tihana007
endi
Matej
bearfaerie
dsub
Vida
ZoRain
kaminary
tomislav
Vedran
maja
hazakoal
Cips
Little wing
jasmina
Asuma
Trči s vukovima
Bruna
Willie
petrač
Ida
Sanja
Brynn
Anaaa
petra
Sara
Stari Prdo
Suntya
Darja
Mirela
elena
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Debeljko
Ja bi bio Spasioc



Number of posts : 3
Points : 4131
Registration date : 2012-12-09

Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bok svima, malo nas ima!   Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty9/12/2012, 20:12

Bok ! Čitam malo o vašoj stranici i komentare vaše, jer sam zainteresirana također za tečaj spasioca no imam jedno pitanje u vezi psa. Imam psa koji ima 4 godina i nekako mislim da je već prestara za tečaj a i k tome je mala pasmina(zapadno škotski terijer) tako da bih vas pitala što mi vi preporučujete, da li da krenem s njom ili je bolje sa štenetom krenuti? Gledala sam i da bi udomila i štene cane corso iz azila... Željela bi čuti vaša mišljenja!

Hvala
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5914
Registration date : 2009-03-11

Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bok svima, malo nas ima!   Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty10/12/2012, 12:34

Iako nema ograničenja po pitanju pasmine za spasilački rad, ili po pitanju čistokrvnosti, ipak se najviše preferiraju "medium" psi koji su atletske građe zbog kretanja po teškim terenima ili po ruševinama. Isto tako, bitan je i temperament psa.

Iako je cane corso među atletskijim molosima, ipak je to i dalje pas teže konstitucije, a po temperamentu prvenstveno pas čuvar. Kao takav, nije uobičajen izbor za psa spasioca.

Uvijek je bolje ako se od početka krene s štenetom, no nikad nije kasno za započeti s radom. Svaki pas je individua za sebe, zato i imamo testiranje prije početka tečaja koje i vama i nama može dati procjenu da li ima smisla da krenete na tečaj.
Back to top Go down
Debeljko
Ja bi bio Spasioc



Number of posts : 3
Points : 4131
Registration date : 2012-12-09

Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bok svima, malo nas ima!   Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty10/12/2012, 18:56

Znaci mogla bi ja doći do vas na testiranje sa psom pa onda mi možete reći da li je to pas za spasioca ili nije? Jer tada bi znala da li da uzmem stene ili ne...
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5914
Registration date : 2009-03-11

Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bok svima, malo nas ima!   Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty11/12/2012, 14:35

U principu da, no testiranja se rade prije početka tečaja. No, za sve informacije oko početka novog tečaja najbolje da se obratite direktno Klubu. Kontakt i ostale informacije su na www.kossp.hr.
Back to top Go down
Debeljko
Ja bi bio Spasioc



Number of posts : 3
Points : 4131
Registration date : 2012-12-09

Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bok svima, malo nas ima!   Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty11/12/2012, 19:02

Hvala vam na odgovorima ! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bok svima, malo nas ima!   Bok svima, malo nas ima! - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Bok svima, malo nas ima!
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Spasilački psi :: Predstavite se!-
Jump to: