Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin

Go down 
+9
hazakoal
Mirela
petrač
Bozena
Suntya
Asuma
Brynn
Darja
Ida
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6213
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty19/6/2009, 14:37

Želim vam dobar vjetar i 15 celziusa Very Happy
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5906
Registration date : 2009-03-11

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty19/6/2009, 17:37

ja sam kupila bon, tako da javljam sve! I kupila fotić tako da dokumentiram sve!!! Razz
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5849
Registration date : 2009-03-25

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty19/6/2009, 17:51

e ovaj put ni ja necu zaboraviti svoj fotic
...pa da barem neka korist bude od mojeg odlaska u slovenske šume Rolling Eyes geek geek
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5804
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty20/6/2009, 00:00

ja čula da kreće nevrijeme iz slovenije i da će se temp spustit za 15 celzijusa... tak da ćemo možda stvarno imat 15 celzijusa, lol...
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5906
Registration date : 2009-03-11

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty20/6/2009, 09:23

mozda remica onda i bude raspolozen za rad...

ah, ne valja kad je sunce, ne valja kad je kisa, ma kako bude bude!
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6384
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty20/6/2009, 11:17

Ida wrote:

ah, ne valja kad je sunce, ne valja kad je kisa, ma kako bude bude!

kak ne, lagana kišica dok traži i nekih 15ak celzijusića, povremeno sunčano za vrijeme poslušnosti i prepreka tak da ne bude prevruće i da se ne kliže po preprekama od kiše te vjetar koji nije prejak da bude previše i koji nije preslab da ne bude premalo...

tako si nekako ja uvijek želim i uopće nisam zahtjevna tongue

ma, biti će super, rasturiti ćete, neće vam biti vruće kao jučer i to je mrak...

držim fige
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5849
Registration date : 2009-03-25

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty20/6/2009, 13:44

Grrr!!

Sieg je dobio proljev i temperaturu confused (ali laganu Exclamation ). Malo su ga kod Ljolje nafilali antibioticima i dali nam kilu tableta za po putu...
Sad cemo imati dobru ispriku za pad... Exclamation Idea
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6384
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty20/6/2009, 14:52

hazakoal wrote:
Grrr!!

Sieg je dobio proljev i temperaturu confused (ali laganu Exclamation ). Malo su ga kod Ljolje nafilali antibioticima i dali nam kilu tableta za po putu...
Sad cemo imati dobru ispriku za pad... Exclamation Idea

a joj, nemoj ga forsati - ako vidiš da mu neće biti bolje, radije odustani nego da mu se pogorša Neutral
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5908
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 09:12

Ida i Rem prošli traženje cheers cheers cheers . Velike čestitke!!
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5579
Registration date : 2009-03-15

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 09:22

Vau !!! Super !!! lol!
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6024
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 10:17

juhuhu! ma nismo ni sumnjali! Smile
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5579
Registration date : 2009-03-15

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 17:04

Kaj je sa ostalima Question nema novih vijesti Question
Back to top Go down
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5908
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 18:21

Evo što nam Nina javlja.

Ida položila dvojku- 259 bodova cheers

Nina položila predispit lol! . Na traženju dobila fenomenalnih 99/100 bodova, a na preprekama i poslušnosti 87/100 bodova.

Vedran je na žalost pao traženje i prepreke, a poslušnost je dobro odradio. Mario i Dora su na žalost pali predispite. Mario je traženje položio s krasnih 92/100 bodova, no na poslušnosti i preprekama mu je falio 1 bod.

Sad dečki voze i trude se ne zaspati na serpentinama.
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5579
Registration date : 2009-03-15

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 20:01

Čestitam Idi i Nini !!!
Ostalima više sreće drugi put
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5906
Registration date : 2009-03-11

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty21/6/2009, 22:05

Hej, hvala na čestitkama, sutra detalji! Laughing
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5905
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 00:01

Bravo Nina i Ida cheers

Nina sigurna sam da si jedva dočekala izlazak na ispit i evo stvarno se isplatilo flower

Nadam se da je ostalima neprolazak motiv da do sljedećeg puta izrade te detalje koji su im nedostajali danas Wink
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6384
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 00:09

Ida i Nina, bravo!!! cheers

Jedva čekam da čujem kako je bilo Basketball

Dora, Vedran i Mario - nakon još jednog iskustva znate što i kako i go for it!!!
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5849
Registration date : 2009-03-25

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 00:38

Hej!

Ida i Nina stvarno zasluzuju nase cestitke!
Ida je jednina polozila dvojku, a cini mi se da je i Nina jedna od dvoje koji su polozili predispit.

Meni je, bez obzira na poslusnost i prepreke, bilo super!
Sieg je traženje odradio super, a tu "usporenost" na poslušnosti i preprekama ću jednostavno pripisati njegovom umoru, temperaturi, proljevu, vremenu i još koječemu... jer naravno mi smo inače mrak alien

Sad malo popravaka i priprema, pa idemo opet!
(ovaj put sa slovenskom vinjetom u oba smjera!) lol! lol! lol!

odoh spavat... Smile
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5804
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 11:35

Evo da vam malo napišem neke dojmove s ispita... Da, definitivno sam jedva dočekala izlazak na ispit i rekla sam da sad idem polagati i predispit ruševine dok konačno ne dosegnemo tu magičnu granicu od 18 mjeseci da se možemo ići baviti "pravim" ispitima...
Dakle, krenuli smo nekako u subotu oko 6 sati, naravno da smo kasnili već u startu, onda smo već i prije izlaska iz Hrvatske stali na tristo benzinski i onda je pao dogovor kojega je nekako najviše potencirao naš dragi Vedran da nećemo kupiti vinjetu... Što je bio početak kraja, odnosno početak petosatne vožnje po bregovima i dolinama i sličnim ljepotama slovenskog krajolika dok se konačno, mrtvi i psihički i fizički, oko 11 sati (a možda i više) nismo dokopali Tolmina... Spavali smo u prostorijama njihovog kluba, imaju čak i sanitarni čvor Smile, onako lijepo u vrećama na podu, s time da se meni već tada činilo da imam temperaturu jer mi je stalno bilo hladno, što se jučer i potvrdilo kad sam došla doma i dočepala se toplomjera. Idin mobitel nas je probudio nakon jedva tri-četiri sata isprekidanog sna i bilo je vrijeme da se krene na teren da malo probamo šta i kako tamo ima. Smile
A sad malo o traženju na predispitu... Sudio je Ljubo Meglič, i bome je nadmašio samoga sebe, naime predispit se odvijao na terenu koji se ne može opisati jednostavno nikako drugačije nego... vertikalan... Od početne pozicije do skrivališta slijedio je uspon rukama i nogama po vlažnom i vertikalnom terenu... Valjda nam je Ljubo htio dati priliku da malo isprobamo rukavice budući da sam se penjala ko po stijenama, korijen po korijen.... Ludnica... Ugl, Brynn je to bio mačji kašalj, a stvarno je i bio, tako da smo dobile tih 99 bodova. Jedino što sam umrla dok sam došla do markiranta. Doslovno.
Prepreke i poslušnost, s tim nisam uopće zadovoljna, mislim dobili smo ok bodove, ali me njena izvedba totalno razočarala, i moja također, u svakom slučaju vjerujem da to ima veze i s činjenicom da nam je bio prvi ispit i da pas nije naviknut na toliko čekanja i napora i sunca i nakon toga poslušnost, ali to me definitivno nabrijalo da se još žešće primim posla i odletim na prvi predispit ruševina koji mogu naći, gdje god da bio. Zadovoljna sam jer mi se nije ustala na pucanj, budući da ga nismo baš stigli vježbati osim u subotu ujutro Smile, i mogu otvoreno reći da su nas spasili bodovi na preprekama budući da je Bibi agility pas pa je ipak prepreke mogu nabrijati čak i ako je mrtva umorna i prisiljena trčati na tri noge.
Put natrag je bio totalno naporan, s nekoliko zaustavljanja jer dečki nisu mogli gledati, i moram li napomenuti da smo za natrag kupili vinjetu.


cat cat cat cat cat cat cat cat cat cat cat Basketball Basketball Basketball santa santa cherry
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6384
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 12:12

Hvala Nina na lijepom i duhovitom izvještaju Wink
Na kraju vam je ispalo skoro isto kao da ste išli isti dan...

Najgore je kad imaš dobnu granicu, a pas spreman već odavno i ti čekaš i čekaš... What a Face

Al dođe i taj dan i onda ovako lijepo bounce

Zamisli sad tu vertikalu na ispitu od 20 minuta i dobiješ dojam kako je izgledalo prošlogodišnje Svjetsko affraid
I triput do markiranta Basketball
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5906
Registration date : 2009-03-11

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 12:19

Evo moj report...

Kao i obično, ekipa je odlucila dati crveni karton vinjetama i mi krenuli na put sa iskusnim vođom, GPS od Maria
Cool. Nismo niti jednom skrenuli sa puta ali je to definitivno bio dug put, 5 sati vožnje... Došli smo jako umorni oko, 23 sata, Sebastian sa kojim je Vedran kontaktirao nas je dočekao i smjestio tako da nije bilo nikakvih problema. Svi smo se smjestili, oko ponoć jedan zaspali a u 5 vec dizanje! Ujutro smo se spremili i bili (skoro) prvi na probi terena, samo je dvoje slovenaca stiglo prije nas, u miru isprobali sve, pripremili pse, odradili prijave i čekali!

Kod njih se izvlače brojevi sa startno mjesto, i ja sam ocito izvukla sretan broj i bila prva na traženju sunny iako mi se to nimalo nije svidjelo jer hm, pa da bas nema niti jednog traga??? Joooojh....bilo je četvero ljudi prijavljeno za dvojku, Veran zadnji po redu, ja prva, hm...kako u zadnje vrijeme nisam bas imala vremena za treniranje ja sam mislila doci ovdije i vidjeti u kakvom smo stanju na kraju sezone i sto moram raditi preko ljeta, ne samo u traženju vec i na drugim disciplinama. Pa sam bila mozda malo opustenija jer stvarno nisam imala nikakvih ocekivanja i odlučila sam ovaj "trening" napraviti najblje sto mogu i izvuč iz psa maximum. I tako je bilo..

Šuma je bila ravna, i onako grmovita i puna neki prepletenih granja, slični terenu na nasipu kod K. Crossa gdje sam ja prvi puta polagala jedinicu, kad si ti Ana sudila. E pa uglavno, ravan put i na negdje 200m zavija lagano u lijevo gdje se dolazi do jedno kružne čistine na kraju koje je čeka i kraj terena, 300m. Krenuli smo sa pretraživanjem nultih točaka, i sve priče oko toga su mi prolazile po glavi, po,akni se malo unatrag, šalji par puta, vjetar,.. joj puna glava informacija! E sad, jedino sto zamjeram tamo sucu je sto oni uvijek dozvoljavaju markirantima da vezu pse na startu, mislim kojih 5m od starta... ali, ja bi poslala Rema dalje od nulte točke, bar metar dva, jer znam da ce on prije ili kasnije zavinuti u desno pa da mi ne ostane ne pretraženo. a oni čim primis psa počnu urlat ko ludi! Katastrofa! A u šumi ni daška vjetra. Pošaljem na lijevu stranu i Rem odmah nade prvog markiranta. Krenemo na desnu stranu i tusam ga malo gnjavila i slala svakih par metara, jer me bilo strah da nekog ne fulamo, ali sam ga u jednom trenutku u daljini vidjela da trči pored oznake za 50m i rekla ma idema ja dalje, on je to pretrazio. Pa opet malo na lijevu strani i oko 100m na desnu, sad je vec proslo neko vrijeme a mi nismo nikog nasli i počela sam se brinut da smo nekog ostavili iza sebe i tog sam se trena sjetila kako je Tanja u klubu pričala da ju užasno nervira kako kad propustis nekog na početku suci počnu jako zaostajat iza tebe, jednostavno te ne prate bas... i ja pogledam iza a cijela ekipa metar od mene Very Happy i znala sam da je sve ok. I u tom trenu je Rem našao drugog na desnoj strani. Juhu! Trčala sam ko luda jer sam skuzila da mi je ostalo jos 5min!!! Vratim se natrag na stazu i krenem malo brzim tempom dalje, na negdje 200m taman na tom zavijanju puta ja vise nisam znala gdje da pošaljem psa jer mi je ostalo 100m nepretraženog a 4min do kraja, i ja ga pustim na desno i on nađe u 18 min 3 markiranta, brzinom munje sam se vratila natrag i u zadnjoj minuti na toj čistini stojim sa njim, gledamo se i ja mrtva nemam pojma di bi ga poslala vise, i samo mu kazem ha, Idi traži i tip se okrene, ode do te čeke i sa lijeva je bio neki puteljak, odjuri tamo i nađe u zadnjoj minuti 4 markiranta... i to je bilo to Smile

Bio je poslije 10 minute sporiji ali nikad nije odustao, kao ni ja, jer mislila sam, nemamo kaj za izgubit pa smo stvarno dali sve od sebe. A sad znam sto preko ljeta, bicikl i lajanje vježbat! Laughing Moram priznati da sam tek sad vidjela prave rezultate ovog nenagrađivanja, jer kad je nasao zadnjeg markiranta sam ga htijela poleć kraj sebe, a on nije prestajao cvilit i unezvjerno gledat oko sebe, sa spustenim ušima " Joj Ida, nisam gotov, jos je temo negdje onaj sa mojom loptom" super je bio. Onda sam mu dala loptu iz ruksaka i bio je mir Smile

Poslušnost nam je bila onako solidna, kao i obicno sve vjezbe odradi ali mi je ovog puta mojom greškom bio jako dekoncentriran, ja obicno dan ranije odaberem neki predmet za aport a sad sam pola sata prije odlucila uzet tenesicu svoju i nabrijem ga na to i on sav sretan sto nosi tenesicu ude u teren. I ja skuzim da nemam to kamo stavit! I kazem sucu da cu ostavit tu kraj ograde i Rem je to vidio.... biiiiiig mistake.... on je cijelo vrijeme buljio u tu tenesicu i bio tako isfrustriran da sam mislila da cu ga zadavit! No, sama sam si kriva! Umjesto sijedi je ostao stajat, nije napravio idi do kraja i moram priznat da se skroz izbedirao onog njihovog pucnja, ali je autoritet prevlado pa je ostao lezat. Ali me sudac podsjetio da idem u grupu ljudi i ja sam se zatrčala prema tamo i on se tog trena sijeo na odlezavanju. A to je drugom paru bila zadnja vjezba Neutral tj, to mu je bila zadnja minuta odlezavanja... no dobro, ali moram priznati da je ovo sad vec 3 ispit da on skroz odlezava i mislim da mu sad oko toga mogu lagano počet vjerovat... I definitivno ovo ljeto izradujem Idi i jos par sitnica koje nas muce na poslusnosti Exclamation aha, 42boda

Prepreke...
Ah te prepreke...
Most, sve ok, ali sam ja otisla ispred psa na kraju i rekla mu uz, tuka! Klackalica, ok, ali sam prije imala dodatne komande, tj. ispred svake prepreke ja imam dodatne komande i to moram riješit... da, ljestve nije mi stao na zadnju preču vec na predzadnju i tu sam izgubila sve bodove. Dalj ok, tunel sporo polijeganje, neprijatni materijal sporo posijedanje... Stolovi... ja sam zapravo zadovoljna jer je to bilo toliko daleko da sam ja mislila da to nece na nista licit (ali ujutro smo vjezbali Smile dakle, bio je lijevi stol, gornji pa desni, on je čunjič napravi super, lijevi isto, gorni isto ali je ostao njusit nekaj dole i nije skocio na njega, tek nakon trece komande, pa odjurio na desni stol i opet stao njusit ispred njega i lovit nekog leptirića... i skocio uz moju dodatnu komandu. a tak je... i nošenje je bilo ok, pomaknuo se 1 korak, sto je uspijeh nakon onih sprinteva prije. 38 bodova...eto.

A sad da kazem nesto o predispitu!
Nisam sigurna koliko ih je bilo, ali dosta je bilo prijavljenih, Nina?
Ugl, svi su bili jako jako nervozni ali su definitivno dali sve od sebe. Prva ja bila Dora sa Helgom koja je odjurila gore za markirantom ali nije dosla do njega i nije dakle ni lajala, dok su na poslusnosti bile bolje!

Mario odmah poslije... a to vam je bio tako strm teren, sudac i markirant stoje gore i pas odozdo gleda kako markirant odtrči negdje u sumu... i mi smo mislili a jadan Sieg, pa kako ce on to, gle kak je strmo...a on bubani, jedan, dva tri, a Sieg je odjurio (čitaj odjurio kao tornjak Razz ) gore, nasao lajao, ma zakon!

A Nina je dosla, I Brynn je to odradila ko iz šale! I sudac ju je jako pohvalio i nju i psa, bravo! Wink

A Vedran i ja smo se odjednom našli u ulozi voditelja, pazite na ovo, nemoj ovako, moras onako, nemoj odustat, pozdravi se sa sucem... i tako, društvo nadam se da smo vam pomogli bounce

I na putu do doma.... ha niš vinjeta.... tako da sad moramo opet u Sloveniju cheers

Book svima!
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5906
Registration date : 2009-03-11

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 12:21

Prepreke je Vedranu i meni sudila Katja... da , da.
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5804
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 12:29

Ah eto ja bih kao morala sada ovako bolesna učiti za ispit pa sam naravno baš zato i stalno na forumu... Ida, puno ste nam pomogli, barem meni koja sam bila nervozna kao da sam progutala guštera koji sad pokušava napraviti gnijezdo u mom želucu, i činjenica da ste bili tamo i da ste bili tako nekako mirni i staloženi (barem ti, Vedran je bio mali u bedu zbog svog traženja) je napravila svu razliku. Definitivno preporučam svim mladim nadama koji u traženju nisu još spremni za ispit - ili ne mogu zbog dobi - da odu na taj predispit jer vam nitko ne može dovoljno opisati osjećaj kad pas ode, a vi čekate da zalaje, i čekate da zalaje, i čekate da zalaje... Jednostavna vježba, a ode toliko živaca. Poslije su mi se smijali jer sam u jednom trenutku dok sam čekala pokrila lice rukama i ostala tako, a u glavi ludilo: što ako nađe pa odluči da neće lajati? ček, a zašto bi to odlučila? pa radili smo to milijardu puta! joj glupačo, pa daj vjeruj psu! i tako dalje i tako dalje. Definitivno iskustvo koje nigdje drugdje ne možete steći, koliko god vam drugi opisivali kako je to kad pustiš psa i čekaš. Tako da tko god mislio da je predispit glupost, nije. Za psa možda, ali mladim vodičima može napraviti svu razliku na svijetu. geek geek geek geek geek Sad sam ipak malo sigurnija da kad ja nju pustim da traži, da će otići i naći. cherry cherry cherry cherry
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6024
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 13:10

Svaka cast ekipa! bas mi je drago da su cure prosle. ma i padacima ce sljedeci put biti bolje What a Face
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5905
Registration date : 2009-03-10

21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty22/6/2009, 14:04

Hvala na super izvještajima, a drago mi je da nisam išla s vama i vozila se po Sloveniji bez Vinjete. Mislim da bi taj kompromis teško preživjela affraid
Back to top Go down
Sponsored content





21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty
PostSubject: Re: 21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin   21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
21.6. Izpiti IRP-PO ERP KD Tolmin
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 15.11. Izpiti IRP-PO ERP KD Gorica
» 14.11. Izpiti IRP-R ERP KD Šmarna gora
» 12.10.-13.10.2013. Izpiti IRP-PO ERP KD Brežice

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Ispiti-
Jump to: