Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.

Go down 
+2
elena
Asuma
6 posters
AuthorMessage
Asuma
Dođi da te čiko spasi
Asuma


Number of posts : 327
Points : 5881
Registration date : 2009-03-18

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty18/8/2009, 12:31

Pozdrav društvo,

u dogovoru s Anom ovaj vikend u subotu ujutro će se na Medvednici održati situacijski trening ispitnog traženja. Tražiti će samo tri psa (Loch, Kira i Vir) koji idu na ispit u Kopar. Ideja je da traženje bude sa suđenjem, puno ometanja kao na ispitima , stres situacije za vodiča te nakon traženja uslijediti će analiza. Raditi će se na 4 markiranta i na vrijeme koje sudac (Ana) odredi. Ako sam nekog ispustio sa maila slobodno nadopunite i svi su dobro došli, samo imajte na umu da samo 3 psa traže.

Svi koji žele prisustvovati neka se samo jave ,a sastanak je u 9 sati kod parkinga na početku Bikčevićeve staze(parking kod lijevog skretanja za žičaru kad dođete već na cestu za Sljeme).
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty18/8/2009, 12:35

Ako cete biti za, poslije cemo prosetati do Runolista ili Puntijarke na grah! Smile
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty21/8/2009, 12:37

Dakle, za one koji su se javili dogovor je sljedeci: nalazimo se u 9h na parkiralistu ispod zicare (gore, bas ispred samog ulaza u zicaru). Trazit cemo na kraju samo Vedran i ja, jer se Loch ozlijedio No Sve skupa nece predugo trajati. Ko je voljan ici, moze nam se poslije diskusije pridruziti u setnji do vrha. Vidimo se!! What a Face
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty21/8/2009, 12:39

Imaju li svi prijevoz?
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6252
Registration date : 2009-03-10

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty22/8/2009, 20:37

Ljudi meni je danas baš bilo super... ok bilo je trenutaka kada mi je bilo i manje super pale

Hvala našim "unesrečenima" Višnji, Vanji, Karolini i Lani i sutkinji Ani cheers

Vedrane mislim da si rođeni organizator uz Eleninu pomoč .

Jedva čekam reprizu Very Happy



I da Višnja nas dvije još moramo obaviti onaj razgovor u četiri oka Suspect
Back to top Go down
Asuma
Dođi da te čiko spasi
Asuma


Number of posts : 327
Points : 5881
Registration date : 2009-03-18

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty22/8/2009, 21:08

da da budem složio nešto Laughing ,ali idućeg puta nema varanja i do runoslista sa autima idemo svi pjehe Twisted Evil
Back to top Go down
visnja
Newbie Spasioc



Number of posts : 44
Points : 5579
Registration date : 2009-03-15

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty23/8/2009, 07:30

Darja wrote:

I da Višnja nas dvije još moramo obaviti onaj razgovor u četiri oka Suspect

molim te nemoj tako javno, možda me drugi puta neće htjeti angažirati...... Rolling Eyes

jer Virovo pranje (tak si mi fina) i Kirino ignoriranje (bljak reče ona meni) = neprocjenjivo Laughing
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5944
Registration date : 2009-03-10

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty23/8/2009, 11:31

Baš je bilo lijepo lol!

Naučili smo i neke nove situacije koje trebamo trenirati, kao npr. da markirant obriše slinu kada ga pas zapljuje lajući, te da se i iskusni psi naviknu tražiti Višnju Laughing

No do tada je Višnja sigurna jer zna da će ju sigurno pronaći pas pripravnik -> Sieg afro
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5888
Registration date : 2009-03-25

Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty23/8/2009, 17:05

evo, i ja sam dosao k sebi, pa da vam se malo javim Smile
(ne nije me izmorilo spuštanje niz Medvednicu, bio sam sinoc jos u Varazdinu na Spanciru i vratio se tek iza 3 doma) Smile

trening/seminar je bio super. mislim da sam stvarno ponesto i naucio (jos samo da to nekako prenesem i Siegu...)

Darja wrote:
Jedva čekam reprizu
Apsolutno se slažem!

Asuma wrote:
da da budem složio nešto
jedva čekam

Asuma wrote:
ali idućeg puta nema varanja i do runoslista sa autima idemo svi pjehe

kaj je bilo i takvih?!?! geek
al da, slažem se Smile

Anaaa wrote:
No do tada je Višnja sigurna jer zna da će ju sigurno pronaći pas pripravnik -> Sieg
i Vir, Ana. On je jos odradio i reanimaciju... What a Face

Sve u svemu, hvala organizatorima i iniciatorima, nasoj sutkinji, markirantima i cijeloj ekipi na super trening/seminar/izletu. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty
PostSubject: Re: Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.   Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8. Empty

Back to top Go down
 
Polu seminar na Medvednici u subotu 22.8.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» IRO seminar za instruktore
» Seminar Marko Koskensalo
» Seminar napada i obrane 21. i 22.4.2012.
» Seminar o tragu_Peter Maša 10.-11.11.2012.
» Knut Fuchs - Seminar iz poslušnosti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Vježbe i tabori-
Jump to: