Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 KOSSP jesenski spasilački tabor

Go down 
+8
Ida
Suntya
petrač
Brynn
petra
Bozena
Tanja
hazakoal
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5946
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty6/9/2010, 12:36

Ej društvo, ma ja sam zabrijala da je to sljedeći vikend Embarassed

Tako da imamo vremena za dogovorit se Wink

Ali svejedno, Nina, može! I love you
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5953
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty15/9/2010, 10:09

I organizatori Question kako stvari na koncu stoje Question Tko i koliko naših dolazi, tko i koliko stranih dolazi Question Smile
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5889
Registration date : 2009-03-25

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty15/9/2010, 16:55

Organizacija se tukla s lokalnim i državnim tijelima uprave i umalo ostala bez glave...

Dakle, kako je NP Pl. jezera ipak na koncu povukao dopuštenje za rad na planiranim lokacijama i to tome obavijestio samo Ministarstvo kulture RH koje nam zbog toga nije htjelo izdati dozvolu za rad moramo mjenjati planove za tabor.

Ruševina koja se nalazi u središtu Parka više ne dlazi u obzir, a drugih alternativa na tom području baš i nemamo, pa zbog toga odustajemo od traženja u ruševinama.

Traženje u šumama će se održati na zemljištu koje je u privatnom vlasništvu. Kako se to zemljište dijelom isto nalazi u granicama Parka radit ćemo po posebnim uvjetima (psi obavezno na lajnama, nema otvorene vatre, nema branja bilo kakvih biljaka, tjeranja životinja,... i sve ono što piše u Zakonu o zaštiti prirode).

Što se tiče statistika prijavljenih stvari stoje ovako:

KOSSP Zagreb
ukupno 9 sudionika

HGSS
ukupno 3 sudionika

HUOPP
ukupno 4 sudionika

KD Nova Gorica
ukupno 2 sudionika

KD Kamnik
ukupno 2 sudionika

Sve skupa nas je 20 (u statistiku su uključeni i oni koji su rekli da žele raditi isključivo ruševine; 4 osobe)
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6424
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty15/9/2010, 16:59

Ovaj popis u koji su uključeni i ljudi izvan KOSSP-a izgleda stvarno divno!
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5854
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty15/9/2010, 23:28

Mirela wrote:
Ovaj popis u koji su uključeni i ljudi izvan KOSSP-a izgleda stvarno divno!


Weeeee

11 novih čovječuljaka za Bixa bounce
Možda i prolajemo koji put Basketball

Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5844
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 00:16

nema otvorene vatre??? ne bumo pekli marshmallowe? cyclops cyclops
Back to top Go down
kerolajn
Newbie Spasioc
kerolajn


Number of posts : 26
Age : 45
Lokacija : Tu
Points : 5564
Registration date : 2009-03-16

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 11:05

Brynn wrote:
nema otvorene vatre??? ne bumo pekli marshmallowe? cyclops cyclops

nema vatre, samo vode No

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14009 No
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6424
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 11:31

Petra, ja ti fakat vjerujem da je to kod Bix-a jedna faza koju će proći bez problema s obzirom na to koliko ti radiš s njime Wink
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5854
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 11:52

Mirela wrote:
Petra, ja ti fakat vjerujem da je to kod Bix-a jedna faza koju će proći bez problema s obzirom na to koliko ti radiš s njime Wink

Nadam se, ali iskreno nisam sigurna da vjerujem u to.
Tanja se već duže s tim problemom nosi, a prošli tjedan je opet otišao od markiranta iako to nije već mjesecima napravio...

Živi bili pa vidjeli...
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5844
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 13:53

o dragi bože prognoze
ne bumo mogli vatru zapaliti ni da pokušamo
STRAŠNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken nam jedino perostaje
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5946
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 14:07

Dakle, bit ce i spasavanje iz vode drunken
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5953
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 14:40

Ja bi htjela dati pohvale organizatorima za način kako su oglasili tabor preko službenih stranica Kluba, a pogotovo za on-line prijave Exclamation Very Happy
Držim palčeve da i ostatak organizacije protekne tako lijepo Smile
Back to top Go down
petrač
Okorjeli Spasioc
petrač


Number of posts : 232
Points : 5784
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 15:04

sori ekipa, meni ce ipak biti bolje na Bozeninom treningu flower
Back to top Go down
kerolajn
Newbie Spasioc
kerolajn


Number of posts : 26
Age : 45
Lokacija : Tu
Points : 5564
Registration date : 2009-03-16

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty16/9/2010, 19:04

Brynn wrote:
o dragi bože prognoze
ne bumo mogli vatru zapaliti ni da pokušamo
STRAŠNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken nam jedino perostaje

ti si već počela... jocolor
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5844
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty17/9/2010, 10:55

čeek... k Suspect a drunken j affraid s affraid e afro k drunken u albino ž cyclops i drunken ??? clown clown clown ajooj.... drunken drunken drunken Suspect
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5889
Registration date : 2009-03-25

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty19/9/2010, 23:11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Bedz_l12
Evo nas natrag!

Istina da nas vrijeme i nije baš nešto najbolje poslužilo, ali čini mi se da su se svi hrabri sudionici dobro zabavili i sa svojim psima dobro istrenirali na plitvičkim brdima. Smile

Konkretnije o tome kako je bilo, na kakvom se terenu radilo, kakva je bila organizacija, smještaj, hrana, atmosfera,... ću prepustiti samim sudionicima da vas informiraju, a ja cu se svima zahvaliti na sudjelovanju, hrabrosti i vodonepropusnoj odjeći i reći da je organizacija i više nego zadovoljna taborom.

Već se veselim "Taboru spasilačkih pasa Plitvička Jezera 2011." Smile
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5854
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty20/9/2010, 00:45

Dakle, bilo nam je predivno. Niti kiša koja je više manje stalno padala, niti to što smo i mi i psi bili non stop mokri, nam nije uspjelo pokvariti ovaj super vikend. Marijo i Vedran kao organizatori su zbilja ponajviše zaslužni na odličnim dojmovima sa tabora jer je organizacija stvarno bila na nivou. Svaka čast dečki, bili ste zbilja odlični cheers cheers cheers

Smješteni smo bili u bungaloviće u kampu Korana gdje je zbilja predivno. Hrana je bila više nego odlična. Ujutro švedski stol te kasnije ručak u restoranu kampa, a večera je bila u vlastitom aranžmanu u Marijevoj vikendici koja je svega 10tak min udaljena od kampa gdje smo bili smješteni. Marijo i Vedran su se pokazali kao odlični kuhari i domaćini. U petak nas je dočekala takva večera da se to ne može opisati. Mislilo se na sve, čak i na vegetarijanski i ne vegetarijnski menu tako da je nekolicina nas stvarno uživala u ne mesnim jelima flower

Kišu neću previše spominjati jer vam je tu sve jasno. Kiša je padala više-manje stalno, mi smo bili mokri više-manje stalno i psi su bili mokri više-manje stalno. Ali što je tu je...bez muke nema nauke. U subotu su vremenske prilike bile podnošljive tako da su se oba treninga koja smo imali (od 9-13h te od 15-18h) održala po planu. Dok je danas jutarnji trening bio malo modificiran i odrađen u sklopu kampa kako bi mogli ići s autima i držati pse u autu jer je kiša jako padala.

Na treninzima smo bili podijeljeni u 3 grupe (voditelji:Ana, Ida, Vedran) te smo KOSSPovce podijelili po grupama te onda svakoj grupi u svakom treningu mijenjali strane markirante. Dakle ne KOSSPovci su svaki trening mijenjali trening grupu dakle i voditelje (bili su kod svakog), a KOSSPovci su imali fikse voditelje i KOSSP članove u grupi, ali su na svakom treningu imali druge strane markirante.

Od ne KOSSP sudionika su bili iz HUOPPa 4 ljudi, Andrej Stanovnik sa preslatkim štenetom BC-a, Gal iz GSS-a i mislim da je to to. Jesam koga zaboravila scratch Od KOSSPovaca smo bili Ana, Nina, Ida, Ivan, Vedran, Marijo i ja.

Ja sam bila u grupi kod Ane zajedno sa Ivanom i bilo nam je baš super cherry rendeer
Odmah da napomenem da je Bix lajao na sve strane markirante i generalno je lijepo radio. Nadam se da nije ispucao svoje lajanje na strane markirante jer će se zbilja moći dokazati za 3 tjedan u Ljubljani king

Tereni traženja su bili ok. Ništa spektakularno. To je nažalost dio koji je morao biti takav zbog ne dobivanja dozvole.
Dio terena na kojem smo bili prvi dan je jako lijep, ali je svuda po zemlji hrpa velikih komada kamenja i onda kad brzih pasa koji jurcaju ti nije svejedno da se ne bi razbili po tom kamenju. Ana nije baš Monkicu puno puštala u prava traženja upravo zbog konfiguracije terena s ozirom na Moninu situaciju s kralježnicom pa je ona više radila oblajavanje na strane markirante po putu i takve stvari što je za Monkicu sigurno bila super vježba jer su svi markiranti osim što su psima bili strani bili u kabanicama, ribičkoj odjeći, kapama, s kišobranima i bio je to lijep test za naše pse koji su i Mona i Vila i Bix položili bounce (znam samo za pse iz Anine grupe)
Drugi teren traženja je bio nešto teži i zahtjevniji jer je bilo gustiša i svega.
A treći planirani teren nisam vidjela jer smo na taj teren (Anina grupa) trebali ići danas ujutro, ali zbog kiše smo promijenili plan i snašli smo se u šumarku u sklopu kampa.

Eto...mislim da sam nabitnije sve rekla. Ostali neka nadopune ukoliko sam neke bitne stvari propustila.

Uglavnom...super vikend, super organizacjia, super druženja i super psići, malo manje super vrijeme, ali nećemo cijepidlačiti sunny
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5945
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty20/9/2010, 10:09

Evo i ja bi pohvalila Marija i Vedrana koji su uspjeli da se nakon kišnog vikenda provedenog u traženju u šumama svi vratimo nasmješeni (možda su nam nešto u večerama stavili u hranu drunken ) sunny

Teško je uopće zamisliti kako bi bilo predivno da je vrijeme bilo bez kiše i npr. sunčano affraid

Mogu samo potvrditi Petrin izvještaj i veseliti se reprizi sljedeće godine cyclops
Back to top Go down
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6253
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty20/9/2010, 10:21

I sljedece godine ce vam padat kisa ako ne sredite da datum bude kad ja mogu ici Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6424
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty20/9/2010, 10:21

Hvala za izvještaj Petra, super da su se psići zabavili.
Organizatorima čestitam na organizaciji! Čula sam još ponešto o kulinarskim sposobnostima no sjećam se ja i sa Svjetskog Marijevih kulinarskih savjeta pa si mogu misliti kako je to bilo u live izvedbi flower
Koji je to Murphy: vi ste bili za vrijeme općeg potopa, a prognoza za iduća 4 dana valjda za cijelu HR je: "sunny day..."
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5953
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty20/9/2010, 10:54

Bravo momci Wink cheers
Back to top Go down
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5946
Registration date : 2009-03-11

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty21/9/2010, 00:01

Hej!

Evo cure, iz prve ruke potvrđujem da su Vedran i Marijo definitivno za ženit! Slobodne curke navalite cheers

Moram pohvaliti sudionike iz ostalih klubova (barem koje sam ja vidjela) psi su bili super! I pozdrav ekipi iz Huopp Rijeka!

Isto tako očekujte uskoro novog člana foruma Maju iz Huoppa koja će vam predstaviti novu marke opreme za pse i ljude te premium hrane po puno povoljnijim cijenama (ja sam već danas kupila papicu Laughing ). Otvorit će svoj topic pod "Svaštara" pa uzivajte bounce

I jedva čekamo tabor 2011!

Pozdrav I love you


Last edited by Ida on 21/9/2010, 15:43; edited 1 time in total
Back to top Go down
Suntya
Okorjeli Spasioc
Suntya


Number of posts : 265
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Points : 5808
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty21/9/2010, 09:59

Dakle tabor će postati tradicionalan...bravo, mrak
Marijo ajmo odmah slati dopis administraciji lol!
Baš mi je žao što sam propustila veselje, sve pohvale dječacima cheers
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5854
Registration date : 2009-03-10

KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty21/9/2010, 10:38

Ida wrote:

Isto tako očekujte uskoro novog člana foruma Maju iz Huoppa koja će vam predstaviti novu marke opreme za pse i ljude te premium hrane po puno povoljnijim cijenama (ja sam već danas kupila papicu Laughing ). Otvorit će svoj topic pod "Zdravlje" pa uzivajte bounce


Ja ovu sekundu naručujem poslastice od nje bounce bounce geek
Back to top Go down
Sponsored content





KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KOSSP jesenski spasilački tabor   KOSSP jesenski spasilački tabor - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
KOSSP jesenski spasilački tabor
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tabor spasilačkih pasa PAPUK 2012
» 16. međunarodni tabor spasilačkih pasa u organizaciji ERP Slovenije 26.-30.8.
» Lavinski tabor
» Baske Ostarije tabor
» DVRPS lavinski tabor Vogel/Bohin 15-18.03.2012

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Vježbe i tabori-
Jump to: