Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Akcija Medvednica (i Graberje)

Go down 
+5
hazakoal
Mirela
Suntya
Asuma
Sara
9 posters
AuthorMessage
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5960
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty27/9/2010, 10:18

Ajd napišite, za nas koji nismo mogli doći, koju riječ o nedavne dvije akcije. Thanks!


Last edited by Sara on 28/9/2010, 10:26; edited 3 times in total
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
Asuma
Dođi da te čiko spasi
Asuma


Number of posts : 327
Points : 5894
Registration date : 2009-03-18

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty27/9/2010, 12:32

Ovako,

utorak 21.09. u akciju su išli Darja s Lynn, Marijo bez psa i ja s Virom oko 13-14 sati do neki 18-19 sati , a Gorana s Larsom i Ida s Remom negdje oko 17 sati , ako sam nešto krivo napisao slobodno me ispravite.

Tražila se starrija gospođa 64 godište, s debelim naočalama, narađastim puloverom, sivom suknjom i karairanim zelenim kolicima u kojima je skupljala plastične flaše.
Gospođa je zadnji put viđena dan prije oko 15 sati kako iz markuševca ide u smjeru hunjke. Dojavu su usmjerile njezine prijateljice koje su taj dan bile s njom na Medvednici. Na hunjki je bilo mjesto okupljanja odakle se išlo u traženje. Svi putevi od hunjke su pregledani i žene nije bilo.
Ekipe su tražile taj da isključivo po putevima i planinarske staze su bile dosta prometne tako da je tragova bilo puno. U šumi je bilo dosta gljivara što znači i mirisi koji se ne kreću tako da uopće nije bilo čudno vidjeti psa kako odleti u šumu da ga se ne vidi i vrati za par minuta. Po meni sve je bilo dosta ludo jer se radilo po dojavama kako je tko i gdje vidio gospođu dan prije tako da vjerujem da smo više puta bili na putevima na kojima žena uopće nije bila.
Sve bolnice, umobolnice i zatvori su se pregledali dan prije i ženi se provalilo u kuću da se vidi dali je ona doma. Nitko od susjeda i njezine obitelji nije od tad bio u kontaktu s njom i nije imala mobitel.

Moj dojam je da žena uopće nije bila na brdu jer je gomila krivih informacija letjela na sve strane uključujući jednu gdje je žena viđena u autobusu kako se vraća sa sljemena. Gss-ovci su došli do broja telefona vozača i provjerili naravno krivu informaciju, tj. ušla je u autobus žena koja izuzetno sliči nestaloj osobi (tu naravno ima i jedan sočan detalj koji ću prepustiti nekom drugom da ga napiše).
Ostavili smo brojeve telefona GSS-ovcima za dan poslje ,ali nitko se nije javio tako da neznam kako je završilo sve.
GSS-ovaca je bilo relativno malo zbog činjenice da je taj dan u Hrvatskoj bilo nekoliko akcija.

Eto...Sad
Back to top Go down
Suntya
Okorjeli Spasioc
Suntya


Number of posts : 265
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Points : 5820
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty27/9/2010, 15:03

64 godina...
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty27/9/2010, 15:13

U subotu ujutro dobili smo poziv za akciju u Graberju. Nitko od spasioca nije se odazvao (mogao ići) te na toj akciji nismo bili prisutni.
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5960
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty27/9/2010, 21:01

Thanks!
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5901
Registration date : 2009-03-25

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty28/9/2010, 15:15

Mirela wrote:
U subotu ujutro dobili smo poziv za akciju u Graberju. Nitko od spasioca nije se odazvao (mogao ići) te na toj akciji nismo bili prisutni.

zašto ja za ovu akciju nisam čuo do subote popodne?
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty28/9/2010, 15:56

hazakoal wrote:
Mirela wrote:
U subotu ujutro dobili smo poziv za akciju u Graberju. Nitko od spasioca nije se odazvao (mogao ići) te na toj akciji nismo bili prisutni.

zašto ja za ovu akciju nisam čuo do subote popodne?

osobno nemam popis tko se zove... jer to inače ne radim ja

tako da sam zvala samo one s ispitima - vodila sam se Pravilnikom u kojem piše da u akcije idu samo psi s ispitima
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty28/9/2010, 18:38

Evo, sad mi je Ana rekla da pozivamo i ljude koji nemaju pse s ispitima ali imaju ispite za vodiče (i da smo to jednom dogovorili no ja zaboravih valjda, mr. Alzheimer... pale ) tako da..... sorrrry, shame on me, kriva sam Embarassed Embarassed

Nadam se da ćete uvažiti ispriku svi kojima nisam poslala sms, nije bilo iz loših pobuda Embarassed

Ubuduće ćemo to rješiti tako da ćemo svi imati listu za takve pozive i svak će znati koga sve poziva...

Moje isprike još jednom.

Evo da bar bude malo lakše: bio je to koliko sam shvatila vrlo mali prostor na kojem se nije previše osjetila naša odsutnost.

Znam da nije opravdanje ali eto... da bar malo popravim stvar ako mogu... pale
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5856
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty28/9/2010, 20:17

jel bila uspješna ta akcija na kojoj nismo bili?
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5965
Registration date : 2009-03-11

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty28/9/2010, 23:18

Mislim da bi bilo dobro da svi koji imaju položene ispite dobiju mailom listu sa brojevima mobitela članova kojima se šalju poruke o akcijama.

Ja sam isto kao i Mirela jednom ostala zatečena pozivom u akciju jer nisam znala (osim onako napamet i po sjećanju) kome se sve šalje, pa sam dalje pitala Darju itd...

Ako smo to dobili mailom već, molim još jednom poslati pa obećavam da ću u mob sve to pod posebnu grupu pospremiti.
Back to top Go down
Suntya
Okorjeli Spasioc
Suntya


Number of posts : 265
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Points : 5820
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty29/9/2010, 10:28

Ana već radi na tome
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty29/9/2010, 10:35

Brynn wrote:
jel bila uspješna ta akcija na kojoj nismo bili?

Joj, ne znam Neutral Tražio se netko pobjegao iz Vrapča...
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty29/9/2010, 10:36

Bozena wrote:
Mislim da bi bilo dobro da svi koji imaju položene ispite dobiju mailom listu sa brojevima mobitela članova kojima se šalju poruke o akcijama.

Ja sam isto kao i Mirela jednom ostala zatečena pozivom u akciju jer nisam znala (osim onako napamet i po sjećanju) kome se sve šalje, pa sam dalje pitala Darju itd...

Ako smo to dobili mailom već, molim još jednom poslati pa obećavam da ću u mob sve to pod posebnu grupu pospremiti.

Isto mislimo, baš sam jučer to zamolila Anu pa je rekla da će poslati svima Smile
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5965
Registration date : 2009-03-11

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 10:49

Društvo,

što je bilo u akciji u Velikoj gorici? I napišite nešto i ovoj potencijalnoj današnjoj, ako je bude... za nas koji ne možemo prisustvovati.
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5957
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 10:59

Ja sam za to da se piše o samim akcijama tek kada bar netko od nas bude i sudjelovao u akciji. Ne vidim smisla otvarati temu "Akcija XXX - nema naših sudionika". Tako da ako vidite da nema izvještaja sa akcije znači da nitko nije bio u mogućnosti otići na nju.
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5866
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 11:14

Bozena wrote:
Društvo,

što je bilo u akciji u Velikoj gorici? I napišite nešto i ovoj potencijalnoj današnjoj, ako je bude... za nas koji ne možemo prisustvovati.

Božena, mislim da bi ti trebala ići na ovu današnju akciju u Zagorju jer se radi o bakici, a Dex je već imao uspjehe s njima king
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5957
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 12:26

Današnja akcija je obustavljena. Tražena gospođa je nađena, nažalost mrtva.

Hvala onima koji su se javili da bi išli nakon posla a ostale molim da mi na buduće poruke poziva u akciju odgovore sa "idem" ili "ne idem" ili "mogu nakon posla..." jer prema pravilu one koji se ne jave trebala bi nazvati i provjeriti da li možda nisu pročitali poruku.
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5965
Registration date : 2009-03-11

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 13:10

Što se tiče akcije i nažalost pokojne bakice, van sam RH tako da... Crying or Very sad

A što se tiče odgovaranja na poruke, prema porukama u kojima obično stoji: "javite se tko može ići...", ja osobno sam shvatila da se javljamo samo ako možemo ići, u protivnom da naše nejavljanje znači da ne idemo i da je bolje biti "šutke" u tom slučaju, tako da onaj tko organizira akciju se može više pozabaviti sa sudionicima akcije i eventualnim odgovaranjima na njihove dodatne upite. Tako da je ovo prvi put da čujem o ovom "pravilu" o javljanju idem, ne idem....

Moj prijedlog: uz popis sudionika, koji je u izradi, bilo bi dobro da se pošalje i "bon-ton" komunikacije u akcijama.
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 15:35

Bozena wrote:
Što se tiče akcije i nažalost pokojne bakice, van sam RH tako da... Crying or Very sad

A što se tiče odgovaranja na poruke, prema porukama u kojima obično stoji: "javite se tko može ići...", ja osobno sam shvatila da se javljamo samo ako možemo ići, u protivnom da naše nejavljanje znači da ne idemo i da je bolje biti "šutke" u tom slučaju, tako da onaj tko organizira akciju se može više pozabaviti sa sudionicima akcije i eventualnim odgovaranjima na njihove dodatne upite. Tako da je ovo prvi put da čujem o ovom "pravilu" o javljanju idem, ne idem....

Moj prijedlog: uz popis sudionika, koji je u izradi, bilo bi dobro da se pošalje i "bon-ton" komunikacije u akcijama.

Moram priznati da sam i ja shvatila tako - da se javim ako mogu Neutral
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5957
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 16:31

Sve je OK i slažem se da će se treba jasnije napisati ljudima.
Sjećam se da sam prije zvala one koji mi nisu poslali poruku mogu li sudjelovati u akciji a sada sam se zadnja dva puta ulovila da bi sada ispalo da zovem 70% vodiča pa sam se tek sada osvjestila da se ljudi ne javljaju. A i znam da se neki nisu javili već jako dugo pa nisam znala da li uopće obraćaju pažnju na poruke.

Sada sam dobila i par zahtjeva da se neki izbace sa popisa do daljnjega tako da smo i to riješili.
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6436
Registration date : 2009-03-10

Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty5/10/2010, 16:33

Anaaa wrote:
Sve je OK i slažem se da će se treba jasnije napisati ljudima.
Sjećam se da sam prije zvala one koji mi nisu poslali poruku mogu li sudjelovati u akciji a sada sam se zadnja dva puta ulovila da bi sada ispalo da zovem 70% vodiča pa sam se tek sada osvjestila da se ljudi ne javljaju. A i znam da se neki nisu javili već jako dugo pa nisam znala da li uopće obraćaju pažnju na poruke.

Sada sam dobila i par zahtjeva da se neki izbace sa popisa do daljnjega tako da smo i to riješili.

Eto super! Najbolje je da se ljudi jave da li mogu ili ne - tako je pod kontrolom da su svi dobili poruke Smile
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Sponsored content





Akcija Medvednica (i Graberje) Empty
PostSubject: Re: Akcija Medvednica (i Graberje)   Akcija Medvednica (i Graberje) Empty

Back to top Go down
 
Akcija Medvednica (i Graberje)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Akcija u Zlatar Bistrci 15.2.2010
» Akcija u Novoselcu
» Akcija u Podusedu 18.-19.10.2009.
» Akcija u Siljakovini 10.07.2010.
» Akcija Krapina, 7.12.2010.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Akcije-
Jump to: