Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6427
Registration date : 2009-03-10

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty23/11/2012, 15:17

Ispit nam je za 2 dana pa je red da i ovdje imamo 2 slova o tome.
Tko izlazi, što je prijavio/la... itd. itd.
Koliko "naših", koliko "stranih"...
Ajmo malo informacija Basketball
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5857
Registration date : 2009-03-10

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty24/11/2012, 00:37

Hm...7 T-A, 4 T-B, od naših izlaze Igor i Wendy, Petra i Lars, Slavko i Tiffany, Karolina i Bura (T-A), polu naša Tihana Boban Smile (T-A) te Darja i Lynn, Goga i Sunny te Nina i Brynn na T-B. I još imamo 3 tima iz Slovenije koji izlaze (2 T-A i 1 T-B)...eto...
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6427
Registration date : 2009-03-10

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty24/11/2012, 01:26

Hvala Petra Smile
A nista, sretno svima Smile
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6427
Registration date : 2009-03-10

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty25/11/2012, 23:39

I, kako je bilo? Ajmo malo dojmove za nas koji nismo mogli prisustvovati... bounce bounce bounce
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Zdravko
Ja bi bio Spasioc



Number of posts : 9
Points : 4221
Registration date : 2012-11-02

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty26/11/2012, 02:04

Igor i Wendy položili sve, te jedna slovenka.
ostali...

ruševine

od 7 T-A - položila 4
od 4 T-B - položio NITKO Very Happy

poslušnost, nemam pojma. nisam bio tamo Smile
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5857
Registration date : 2009-03-10

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty26/11/2012, 11:07

Paaaa...rezultatski i nije bilo baš nešto Smile

Jedinice su bile solidne, bilo je svega.
Od naših su igor i Wendy (163) našli oba skrivena markiranta kao i Slavko i Tiff (172) (njihov prvi ispit, yaaay) dok su Karolina i Bura te Petra i Laro našli po jednog markiranta (Petra je prekinula ispit zbog Larsovog čestog gledanja u nju). Polu naša Smile Tihana je također pronašla oba markiranta s Dylanom (168).
Od dvoje slovenaca na jedinicama Hojka i jako mladi labić Logi, pronašli su samo jednog markiranta, ali pas je jako lijepo radio i dobio 139 bodova.
Tina Vehovar je pronašla oba unesrećena i imala najviše bodova 179.

Dvojke (slovenac, Sunny, Brynn, Lynn)...ah...visinski markirant je bio problem svima. Kombinacija da se nalazio na visini od 2.5m + bio je na najudaljenijem mjestu od vodiča + vodič nije mogao vidjeti da li je pas uopće bio tamo zbog ograničenog kretanja...dovela je do toga da niti jedna dvojka nije pronašla tog unesrećenog. Da bi došao do markiranta pas je morao pokazati izuzetnu samostalnost. Nakon što je ušao u udaljeniju ruševinu, morao je proći dugačkim hodnikom (30tak metara) u kojem je na nekoliko mjesta bilo položenih guma i na kraju tog hodnika je morao pas preći preko malo veće nakupine guma kako bi ušao u zadnju prostoriju u kojoj se na visini nalazio markirant.
Da je bilo lagano...nije, ali...to je dvojka...

U našu obranu lol! , sva skrivališta su istestirana i to skrivalište je Dex testirao i još na kraju hodnika pokupio miris (mene Very Happy) tu je počeo lajati no dalje je pokušavao naći bolji pristup, prešao preko guma da uđe u prostoriju i nastavio lajati. U jednom trenu nam se čak činilo i dosta lagano jer kad iz daljine pogledate taj hodnik i na kraju hodnika vidite nakupinu guma, nekako to mjesto jako privlači pažnju pogledom da bi tamo moglo biti nešto (utrenirani psi sigurno uočavaju takve stvari). Neki psi nisu ni došli do tamo, a oni koji jesu se jednostavno nisu odlučili lajati. Koliko znam Sunny je jedina koja je prešla preko tih guma i zbilja ušla u tu zadnju prostoriju, ali nije lajala, ostale dvojke nisu prešle tu zadnju nakupinu guma kako bi ušli u posljednju prostoriju.

Eto...

P&P....Slavko i Tiff te Tihana i Dylan koji su položili traženje nažalost nisu položili poslušnost Sad Goga i Sunny su imali najbolju poslušnost sa visokih 98 bodova.

Sve u svemu, od svih 11 timova, samo 2 su položili obje discipline.
Igor i Wendy te Tina Vehovar s Flu.

Eto...sad neka svoje viđenje kažu polagaci Smile




Back to top Go down
tihana007
Ja bi bio Spasioc
tihana007


Number of posts : 8
Points : 4749
Registration date : 2011-05-18

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty26/11/2012, 13:09

joj gdje da počnem...sad mi se malo sleglo al jednostavno sam imala grč u želucu cijelo vrijeme ispita!!! Poslušnost nam je odmah krenula loše i tako se jednostavno nastavilo cijelo vrijeme. Nisam našla način da ga cimnem da se koncentrira na mene. Sad kad sam si malo razmislila očito je sve to bilo izvježbano zbrda zdola i taj pucanj nam je koma tak da kad nešto nije izvježbano i potvrđeno na nekoj maloj prepreci se sve uruši. Šta nam se i desilo Sad. Naravno presudila nam je i moja ogromna nervoza jer smo na našem terenu i gledaju nas prijatelji i obitelj!
Traženje je bilo dosta dobro, Dylan sve lijepo odradio. Taktiku nismo imali tak da smo izgubili bodove na tome ali i moje neiskustvo u radu na ruševinama se vidjelo ( ipak smo mi prvenstveno šumari Smile) pa smo tak i izgubili bodove. Eto tu nam se opet potvrdilo pravilo da kad je nešto dobro izrađeno onda i nove situacije, stres ipak se prevladaju i rezultati su tu.
Eto ja si trenutno radim novi program vježbanja p&p sa Dylanom da nas ništ ne može iznenaditi Wink. Novi izazovi su pred nama šta me veseli Smile
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6427
Registration date : 2009-03-10

Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty26/11/2012, 18:32

Huh, vidim, bilo je veselo...
Petra, puno ti hvala za trud i napisano I love you
Slavko, baš mi je žao za p&p Sad
Igore, vidim ja da ti i Wendy sve prolazite bez pardona, svaka čast cheers
Goga, p&p affraid , bogami: RESPECT! Priznaj, kome si dala rakiju? tongue

Tihana, sve ti je to iskustvo, sad znaš na što obratiti pažnju sljedeći put.

Znate ljudi kako mi to u KOSSP-u volimo reći:

svima koji su prošli, čestitam, a onima koji nisu: više sreće idući put Basketball
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Sponsored content





Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty
PostSubject: Re: Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.   Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012. Empty

Back to top Go down
 
Ispit za spasilačkog psa za traženje u ruševini ISP-R (RH-T ), KOSSP "Zagreb", 25.11.2012.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KOSSP, Zagreb, Ispit traženje u prirodi, FL-A/B, 9.3.2013.
» Prvi spasiladki ispit KOSSP Zagreb
» 11.03.2012 Spasilački ispit taženja u prirodi, Zagreb
» 06.12. Ispit ruševina, KOSSP "Zagreb"
» Ispit traženja u prirodi 28.02.2010 Zagreb

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Ispiti-
Jump to: