Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dan spasilačkih pasa

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty27/3/2009, 00:25

Što kažete na to da se uključimo u ovo:

http://rescue.dogzzz.net/

IRO ovo jako promovira, a bogme bi bilo super da i službeno u cijelom svijetu imamo naš dan.
Mislim da je uvjet da se vidi kolika je kritična masa.... nisam još do kraja sve proučila.

To bi koliko sam shvatila uvijek bila zadnja nedjelja u travnju.

Meni je to divna ideja...
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6054
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty2/4/2009, 13:14

Ja sam za, a na koji nacin bi se ukljucili? I kako bi ga obiljezili? Nekim dobrim treningom Razz
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty2/4/2009, 17:00

Pojma nemam ali to bi trebali zabilježiti i mediji, to bi bila poanta :-)

Ako ne uspijemo to, onda svi mi možemo otićii dobro se izdružiti i odtrenirati ...
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6054
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty2/4/2009, 17:29

Pa cuj, imam par frendova po nekim novinama i na htv-u, mogu ih pitati. Iako mislim da ce doci novinari ako im se najavi ranije neko dogadjanje.

Koje su nam opcije?
Organizirati neku prezentaciju rada spasilackih pasa, nesto kao otvorena vrata kluba, da se recimo jedno jutro nesto dogadja u klubu (neki program, nesto bi trebali smisliti). Posto nemamo program za cijeli dan, mozda da se prikazuju filmovi ili napravi izlozba fotografija. Da se mozda dijele neki letci da se vidi sto radimo. Nemam pojma, pricam gluposti.

Ili da se napravi radionica neke vrste, s kratkim predavanjima na temu spasavanja (sto napraviti u slucaju nesrece, prva pomoc i tako to). Da imamo vise vremena dobro to osmisliti, mogli bi organizirati radionice za klince pa ih preko skola pozvati. Sve to je jako nadobudno, ali eto, nabacujem ideje kojima bi se eventualno neko drugi bavio u buducnosti Very Happy Zasad je previse angazmana za prekratko vrijeme.

Mozemo otici na trg i prosetati sa psima, napraviti neki nered affraid

Ima neko bolju ideju? Ja sam danas malo supljoglava scratch
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty2/4/2009, 17:40

Ideje su ti super i stvarno bi se netko mogao njima pozabaviti.

Ja ovaj cijeli vikend sudim, idući smo u Češkoj. Možda da se netko pozabavi s time tko nije toliko u gunguli ova dva-tri tjedna?
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6054
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty2/4/2009, 17:45

Evo, ja se slazem Very Happy
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5879
Registration date : 2009-03-25

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty2/4/2009, 17:53

meni se ovo sviđa! Smile Twisted Evil What a Face
elena wrote:
Mozemo otici na trg i prosetati sa psima, napraviti neki nered affraid
Back to top Go down
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5609
Registration date : 2009-03-15

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:16

Da , taj dio oko nereda je uvijek najbolji Laughing

ali sva ta okupljanja i akcije po gradu je potrebno prijaviti , što dodatno komplicira organizaciju

Bolje bi bilo napraviti neko događanje u klubu .
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:21

Trči s vukovima wrote:
Da , taj dio oko nereda je uvijek najbolji Laughing

ali sva ta okupljanja i akcije po gradu je potrebno prijaviti , što dodatno komplicira organizaciju

Bolje bi bilo napraviti neko događanje u klubu .

Nije ni to loša ideja study

Ajdeeee ljudi, toliko smo čekali naš dan..... Ima li netko tko bi se htio time pozabaviti?
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5609
Registration date : 2009-03-15

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:25

Da li je to zadnji vikend u travnju ?
U subotu 25. imamo ispit u klubu , a u nedjelju 26. nema agilitaša zbog tekme u Varaždinu
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6054
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:29

Mislim da ne postoji fiksan termin. U principu mi to mozemo odraditi i u nedjelju, ako nema druge i ako bas mora biti taj vikend. Bilo bi steta ne organizirati nista ako se moze nesto barem simbolicno napraviti. Ali treba naci organizatora prvo Very Happy
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5879
Registration date : 2009-03-25

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:34

trebalo bi biti baš taj dan (26.4.). postoji i okvirni plan događanja.

u 10.00 po lokalnom vremenu bi trebali početi s prezentacijom spasavanja (sume, rusevine, voda, lavine... prema nasem vlastitom izboru)

u 15.00 GMT, dakle u 16.00 po nasem lokalnom vremenu svi psi spasioci bi trebali sa svojim vodicima biti spremni za akciju.

ovo vrijeme između možemo ispuniti nekim sadržajima po vlastitom izboru. (mislim da ovdje ove elenine ideje nisu za odbaciti...)
Back to top Go down
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5609
Registration date : 2009-03-15

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:38

hazakoal wrote:


u 10.00 po lokalnom vremenu bi trebali početi s prezentacijom spasavanja (sume, rusevine, voda, lavine... prema nasem vlastitom izboru)


ovo ćemo teško izvesti na klubskom poligonu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:39

hazakoal wrote:
trebalo bi biti baš taj dan (26.4.). postoji i okvirni plan događanja.

u 10.00 po lokalnom vremenu bi trebali početi s prezentacijom spasavanja (sume, rusevine, voda, lavine... prema nasem vlastitom izboru)

u 15.00 GMT, dakle u 16.00 po nasem lokalnom vremenu svi psi spasioci bi trebali sa svojim vodicima biti spremni za akciju.

ovo vrijeme između možemo ispuniti nekim sadržajima po vlastitom izboru. (mislim da ovdje ove elenine ideje nisu za odbaciti...)

Bravo za proučavanje linka cheers
Ja još nisam stigla detaljno proučiti pa hvala tebi Very Happy
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5879
Registration date : 2009-03-25

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:40

ako nam se posreći i u petak i subotu pada kiša - možemo raditi prezentaciju spašavanja iz vode affraid

geek
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:40

Inače, u budućnosti Dan spasilačkih pasa bi trebao biti zadnju nedjelju u travnju.

Ako se nešto uspijemo dogovoriti trebali bi događaj prijaviti na gornji link...
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5879
Registration date : 2009-03-25

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:41

Mirela wrote:

Bravo za proučavanje linka cheers
Ja još nisam stigla detaljno proučiti pa hvala tebi Very Happy

ma to sam ja jos proucio prije dva-tri mjeseca:)
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5879
Registration date : 2009-03-25

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:43

da, btw...

ako se netko prijavi da se zeli baviti organiziranjem ovog eventa, ja mu se javljam za asistenta jocolor
Back to top Go down
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5609
Registration date : 2009-03-15

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:44

hazakoal wrote:
ako nam se posreći i u petak i subotu pada kiša - možemo raditi prezentaciju spašavanja iz vode affraid

geek

lol! Laughing
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:44

hazakoal wrote:
Mirela wrote:

Bravo za proučavanje linka cheers
Ja još nisam stigla detaljno proučiti pa hvala tebi Very Happy

ma to sam ja jos proucio prije dva-tri mjeseca:)

pa onda si ti najbolje upućen u materiju, mogao bi nešto i organizirati tongue
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6414
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 17:48

hazakoal wrote:
ako nam se posreći i u petak i subotu pada kiša - možemo raditi prezentaciju spašavanja iz vode affraid

geek

Hi-hi-hi, sad imamo konačno i teškaša Siega za spašavanje iz vode Laughing

Inače, kad smo se dotakli ove teme - ovi naši borderići bi otplovili zajedno s osobom i čamcem kojeg trebaju dovući do obale. Karijera im je u vodi vrlo nestabilna. Osim doma u većoj kadi otkud moraju dovući patkice iz vode lol!

Ispit 2. stupnja koji sam svojevremeno gledala završio je skoro nasukavanjem irskog setera i čamca i ljudi u njemu na suprotnoj obali nakon što je jezero veličine Crnog mora usljed vjetra postalo ogromnim jacuzijem What a Face
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6054
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty3/4/2009, 18:32

hazakoal wrote:
trebalo bi biti baš taj dan (26.4.). postoji i okvirni plan događanja.

u 10.00 po lokalnom vremenu bi trebali početi s prezentacijom spasavanja (sume, rusevine, voda, lavine... prema nasem vlastitom izboru)

u 15.00 GMT, dakle u 16.00 po nasem lokalnom vremenu svi psi spasioci bi trebali sa svojim vodicima biti spremni za akciju.

ovo vrijeme između možemo ispuniti nekim sadržajima po vlastitom izboru. (mislim da ovdje ove elenine ideje nisu za odbaciti...)

Ovo mozemo sanjati u nekoj buducnosti, bar kako sad stvari stoje. Ali svakako mozemo probati nesto svoje. Sad, dal ce to biti bas tu nedjelju, nije bitno. Ajde Marijo ti organiziraj, ajde, ajde, ajde!!! Razz
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5879
Registration date : 2009-03-25

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty5/4/2009, 21:16

Hej!

danas smo se poslje treninga jos malo razgovarali i o ovom "eventu" u spasilackom kalendaru, pa smo spomenuli GSS i HUOPP
Ako bi isli na organizaciju prezentacije rada spasilackih pasa ili bilo sto toga tipa trebali bi se koordinirati s njima i zajednicki nesto organizirati. Mislim da bi tad i inters medija bio znatno veci.

Koliko je vremena potrebno za organizaciju jednog cijelodnevnog treninga? scratch
(iako moj problem u organiziranju tako necega bi bio u tome sto ja nikad nisam bio na jednom takvom treningu) Embarassed Rolling Eyes pale
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5834
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty6/4/2009, 15:37

evo ja danas kontemplatirala malo i odlučila se odreći agija Varaždin i sudjelovati u ovome - ali samo ako se nešto dobro organizira, lol! Pa koliko ja znam nije problem organizirati cjelodnevni trening, treba ti lokacija, vidjet tko bi išao, podijeliti ljude u grupe - ili po nekom kriteriju tipa iskustvo ili nasumce - naći voditelje za svaku grupu - osmisliti šta bi se radilo - obično smo cjelodnevne treninge iskorištavali da se ode negdje i da psi probaju neke stvari koje se inače ne stignu raditi na običnim treninzima - tipa jedan takav trening u samoboru smo radili u tri grupe, jedna je radila da pas laje na markiranta koji je na sebi imao nekakvu ludu masku ili da pas laje a svi se mi deremo ko manijaci ili da laje na markiranta kraj kojeg je krpa s alkoholom (kao ako naleti na pijanca u akciji - Bočko je dohvatio krpu i počeo je žvakati a poslije je malo poludio Smile ), druga grupa je radila prijelaz polje-šuma, radilo se da je markirant na visini itd. U biti prouči si malo sve one situacije koje su Ana i Mirela potrpale na onaj jedan papir koji smo svi dobili - u biti ne znam kad smo to dobili, možda vi friško s tečaja i niste, nemam pojma, ali zamoli ih da ti pošalju.
Ja sam definitivno za da se zove i ostale udruge koje se bave radom spasilačkih pasa u Hrvatskoj. Mogli bi i svi zajedno imati jedan trening.
p.s. Mogu ti pomoći s organizacijom kaj trebaš. Nemam kaj raditi u životu. LOL


lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5834
Registration date : 2009-03-10

Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty6/4/2009, 15:38

Joj zaboravila najvažnije - i naći mjesto gdje će se ručati. Smile cherry cherry cherry cherry cherry
Back to top Go down
Sponsored content





Dan spasilačkih pasa Empty
PostSubject: Re: Dan spasilačkih pasa   Dan spasilačkih pasa Empty

Back to top Go down
 
Dan spasilačkih pasa
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tabor spasilačkih pasa PAPUK 2012
» 16. međunarodni tabor spasilačkih pasa u organizaciji ERP Slovenije 26.-30.8.
» 14.-16.5.2010 IRO - Otvoreno prvenstvo Slovenije u radu spasilačkih pasa (Kranj)
» Dnevna setnja pasa ?
» Prostirka za hlađenje pasa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Kalendar-
Jump to: