Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Baske Ostarije tabor

Go down 
+10
Willie
hazakoal
tihana
Asuma
Bozena
Suntya
Mirela
Brynn
Ida
elena
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty17/4/2009, 15:39

Vidim da postoji visak energije, to cemo upotrijebiti dobro! Suspect Very Happy
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Willie
Newbie Spasioc
Willie


Number of posts : 27
Points : 5565
Registration date : 2009-03-12

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty6/5/2009, 15:37

Question pa kaj je ljudi, jeste bili na taboru, gdje su fotke, dojmovi, anegdote...
Back to top Go down
Suntya
Okorjeli Spasioc
Suntya


Number of posts : 265
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Points : 5807
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty6/5/2009, 16:58

Tabor je od 29-31.5. i ti si rekao da ćeš ići Very Happy
Back to top Go down
Willie
Newbie Spasioc
Willie


Number of posts : 27
Points : 5565
Registration date : 2009-03-12

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty7/5/2009, 23:18

Embarassed ajde bar sam digel temu iz zaborava...
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty14/5/2009, 15:50

Ne sjecam se da je Zeljko rekao ici, bar na mom popisu nije! Ali ako se predomisli, nije problem, mjesta ima! Smile
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty14/5/2009, 16:23

Pa kad smo kod tabora, jel jos neko razmislja odustati? Vrijeme bi bilo da se izjasnit vi koji niste sigurni ili ste odlucili ne ici, a niste to rekli! affraid
Ili mozda zeli ici neko ko se nije prijavio?
What a Face
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Willie
Newbie Spasioc
Willie


Number of posts : 27
Points : 5565
Registration date : 2009-03-12

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty15/5/2009, 14:04

nisam se prijavil jer mi je i tri dana unaprijed previše za planirati, tak da nisam još siguran jel sam fraj... Neutral
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty18/5/2009, 18:10

Poslala sam vam mail u vezi baskih, molim vas da mi SVI odgovorite da ste ga primili i da mi odgovorite na pitanje u vezi prehrane!
Dragi ste ako to napravite, hvala What a Face
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty18/5/2009, 18:15

Odnosno, poslala sam onima koji su se prijavili da idu! Smile
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty29/5/2009, 12:24

Odosmo mi danas! Cujem da je bura i jako hladno. Nadam se da se necemo smrznuti negdje! Uzivajte za vikend! Smile
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Suntya
Okorjeli Spasioc
Suntya


Number of posts : 265
Lokacija : Zagreb, Hrvatska
Points : 5807
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty29/5/2009, 12:50

Sretan vam put...uživajte, sigurna sam da hoćete flower
Back to top Go down
Darja
Dođi da te čiko spasi
Darja


Number of posts : 588
Points : 6252
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty29/5/2009, 13:38

Ak se pogubite affraid
Znate moj broj, šaljem Lynn lol!
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6423
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty29/5/2009, 17:02

Dobar provod!
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Asuma
Dođi da te čiko spasi
Asuma


Number of posts : 327
Points : 5881
Registration date : 2009-03-18

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty31/5/2009, 22:36

Obraćam se svim sudionicima tabora na Ravnom Dabru drunken ... bilo mi je genijalno i sva tri dana sam se jako ugodno i dobro osjećao i jedva čekam da krenemo u nove pohode ma kakvi god oni bili Very Happy

Eto svi ste zaslužili JEDAN pljesak, a pogotovo naša vjerna i odlična kuharica Nina, i zato ŽIVJELA cheers

Ljudi do idućeg treninga pusabok
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5944
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty31/5/2009, 22:44

Hvala Vedrane na kratkom izvještaju da ste se vratili sretni i zadovoljni sunny

No ja još željno očekujem izvještaj nekoga tko je imao 5 iz zadaćnica Twisted Evil
Back to top Go down
Asuma
Dođi da te čiko spasi
Asuma


Number of posts : 327
Points : 5881
Registration date : 2009-03-18

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty31/5/2009, 22:46

Nije bio izvještaj nego zahvala onima koji su bili na taboru Cool
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5944
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty31/5/2009, 22:50

Dobro ajde kada si sada riješio svoje "ratne drugove" molim te napiši nešto sočno za nas "iz pričuve" Basketball

Npr. neki sočni detalj tipa "Vir je otišao tako daleko da ga nisam čuo kako oblajava" (sigurna sam da te to iskustvo očekuje ako ga još nisi proživio) Very Happy
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5952
Registration date : 2009-03-11

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty31/5/2009, 22:58

e, mi smo u planinarskom domu bez struje i vode uspjeli imati lazanje sa šinatom, sirom i gljivama (bravo Nina!cheers) , juhu sa okruglicama plus tjestenina sa umakom od tunjevine (crveni i bijeli) (bravo Nina cheers ), roštilj (bravo Marijo cheers) i još pomalo svega za doručak ukusnog Very Happy

Momci iz GSS Gospić, Mario i Alen, su nam se pridružili u radu, jelu i piću na cijelu subotu i baš je bilo super ih opet vidjeti i popričati nakon što se tako dugo nismo vidjeli Smile

A što se tiče treninga, mislim da su se psići dobrano naradili Very Happy
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5888
Registration date : 2009-03-25

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 00:49

dakle, gladni nismo bili! Smile

a kako ipak nisam imao 5 iz zadaćnica napisat ću samo:

meni je bilo genijalno! ekipa, lokacija, rad, ekipa, hrana, treninzi, ekipa,...
a i dobro sam se zabavio What a Face (sve u svemu, mrak!)

(hmm... sad nekako vidim i zasto nije bilo 5 iz zadaćnice...) silent
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 12:18

Najvise mi je drago sto su ljudi uzivali (barem velika vecina) i sto su neki psi pokazali vidljivi napredak u tih dva dana! cheers
Poseban je dozivljaj u Ravnom dabru, jako mi je drago da smo bas tamo isli jer je dom u jednoj kotlini pod stijenama, nema signala, nema struje, voda je kisnica. Priroda je prekrasna, te stijene su inpozantne i stvarno je hladno! Tako da mozemo otici tamo i kad u zagrebu zavruci. Mile, domar, je bio jako ljubazan i drag. Psi su slobodno hodali okolo i nisu nikom smetali. A u domu je bilo 50 ljudi What a Face Bili su penjaci koji su se po tim stijenama pentrali kao nista, a nama su odozdo izgledalikao mravi affraid
Nina, moram te spomenuti! Svaka cast kuharice! cheers Ona se brinula da ne budemo gladni i zedni, pa cak nas je i razmazila. Sad kad sam dosla doma morat cu si ici nesto skuhati, da ne bude da sam jela bolje na terenu nego doma Razz

Sto se rada tice, ja sam s Kirom jako zadovoljna. A jos je ljepse sto su neki uspjeli definirati probleme sa svojim psima i poceli ih vrlo efikasno rjesavati! bounce Smile
Inace, imali smo jednu interesantnu situaciju. Stijena u kojoj je markirant, pas ga ne vidi, ali osjeti miris. To je bilo dosta tesko vecini pasa. Da se odluce gdje je miris najjaci i da pocnu lajati. Meni se cinilo da je to slicno rusevini, pa kao, nece biti takav problem, ali ipak je bio. Uglavnom, Loch je to odradio kao nista, jos se uspio uvuci u neku rupu da dodje do markiranta Smile A ostatak terena je bio vrlo raznolik. Imali smo visoku travu do struka (psi su skakali kao zecevi po tome), imali smo lijepu cistu livadu, pa livadu u kombinaciji sa stijenama i sumu koja je bila dosta teska jer je sva bila grbava i puna stijena, pa su mirisi cudno putovali. Sve u svemu, imalo bi se sto raditi tamo i vise od dva dana. Sigurno ima jos dobrih terena za rad ali mi smo sve ovo nasli samo na svega par hektara. Da je bilo jos vremena istrazili bi i druge moguscnosti. Nadam se da cemo otici jos koji put u Ravni dabar jer je stvarno lijepo i za rad i za odmor (izmedju ostalog od mobitela!) What a Face
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5944
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 12:41

Elena zaslužila si +5 queen
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 13:15

Evo par fotki, bilo ih je toliko da sam morala napraviti selekciju.
Slike s Velebita
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
petrač
Okorjeli Spasioc
petrač


Number of posts : 232
Points : 5783
Registration date : 2009-03-11

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 13:35

prekrasno...!
Back to top Go down
elena
Admin
elena


Number of posts : 480
Age : 44
Points : 6063
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 18:40

Pa nisam vam napisala najbolju stvar! U Marijevom autu su isli Nina, Bruna i dakako Marijo. I dok su se vozili tamo psi su uspjeli nekako otvoriti motorno ulje, ovi to valjda nisu skuzili, pa je Bruna rekla Lochu da se legne. Jer mislim sta ce stajat cijeli put!? I Loch se legao u to ulje. I bio nauljene guzice tri dana Laughing Brynn se spasila jer je mala, a Siega je zahvatilo, ali nedovoljo da bi bio zanimljiviji od Locha. Eto, bilo je smijesno, iako smo tamo bili zabrinuti affraid lol! Dajte me ispravite ako sam nesto krivo napisala...
Back to top Go down
http://www.kossp.hr
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5944
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty1/6/2009, 18:58

I još se Bruna sigurno ljutila na Locha što se nije odmah htio leći geek
Back to top Go down
Sponsored content





Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Baske Ostarije tabor
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» IKAR ICAR Dog Handler Workshop Baške Oštarije
» Lavinski tabor
» Tabor spasilačkih pasa PAPUK 2012
» KOSSP jesenski spasilački tabor
» DVRPS lavinski tabor Vogel/Bohin 15-18.03.2012

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Vježbe i tabori-
Jump to: