Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Baske Ostarije tabor

Go down 
+10
Willie
hazakoal
tihana
Asuma
Bozena
Suntya
Mirela
Brynn
Ida
elena
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Ida
Dođi da te čiko spasi
Ida


Number of posts : 373
Age : 39
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5945
Registration date : 2009-03-11

Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty1/6/2009, 19:32

heej, evo i mene,

sorry ekipo, nesto mi je net steko a na poslu vam se ne mogu bas javljat...

Uglavnom... hm hm Question NIIINAAAAA CARICAAAA!!!!! queen Exclamation Exclamation Exclamation O DA, ekipa se cudila kaj mi to sve finoga papamo, dok su oni za doručak papali špek mi smo ko fina gradska djeca papali pahuljice, nutellu, maslac od kikirikija, pasteticu i tak... bas smo bili slatki geek skroz smješno

Teren je bio mrak, možeš vježbati apsolutno sve elemente, uzbrdo, nizbrdo, suma, grmlje, livada, put, kamen, neprohodno, ma sve sto ti srce pozeli i to samo 5 min hoda od doma.

Radili smo dosta te stijene jer toga nema kod nas, psi su se dobro snalazili i trudili ali ako nisu mogli doci do markiranta su imali problema, nisu znali sto sad, dali lajati ili ne?? Trebalo im da shvate, da se saberu odluče, da im pomognemo bla bla, ili kao Loch i Kira, provuc se i lajat Suspect

Tu je rem imao dosta problema ali sam i ja tuka ostala stajat na mjestu umjesto da odem do njega i vidim u cemu je stvar, on se vrtio, cvilio, kopao, ali nikako lavez... no onda je i to doslo, nakon sto mu se markirant javio, sljedeci put na stijeni nije imao problema Smile tako da smo nesto naucili...

Šuma je isto bila prekrasna, u njoj je isto bilo stjenja i ono sto je mom psu odgovaralo, bilo je puno hladnije... Cool pa je odmah radio sa punom snagom. Stvarno ljudi, bez kondicije nista... to je jedna od najbitnijih stvari, motivacija i kondicija.

Ja na zalost nisam imala priliku vidjeti kako radi malino od Alena iz GSS Gospica no s nama u grupi je bio Mario sa njemačkim ovčarom ha ha, znam... sasvim slucajno Laughing eto, pas koji je počeo raditi sa cca godinu i pol dana, jako miran i drag i isti takav u trazenju... on to sve fino polako... ali tako je naucen , njih dvoje krenu sumom pas je uvijek tu negdije oko njega, cca na 30m i traže... i nađu... Very Happy i svi sretni.. dok su mi ostali rekli da je ova malino kuja jako dobra, reci ce vam ostatak nesto vise.

Ugl, uspjeli smo sve elemente provjezbat i psi su sve odradili na nivou, jedino je ta stijena bila malo teza sve ostalo je bilo super, i dugo trazenje i prosljedivcanje i uzbrdo, prijelaz suma/livada, sve smo odradili kao pravi kosspovci! Spremni za nove pobjede!

Book!
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5843
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty1/6/2009, 23:58

Da se malo nadovežem na Elenu.
Da, otvorili su motorno ulje i bilo ga je po cijelom gepeku, srećom je Marijo imao u gepeku onu kadicu za gepek pa je ostalo u tome, ali nedovoljno da se psi spase... šteta kaj nemamo slika kako dlaka na guzici i repu visi u rezancima... predobro... pa ga je Bruna uz našu asistenciju išla prati vodom i sapunom u 11 navečer i onda smo ga sušili da se jadan ne prehladi... a Bibi sam danas kupala jer iako je mala smrdila je ko motor i to da su je moji pošnjovali i pitali kaj je pala u ulje...

i da, mislim da je Bruna urlala na Lolija: LAY DOWN!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Bruna
Newbie Spasioc
Bruna


Number of posts : 33
Points : 5570
Registration date : 2009-03-12

Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty2/6/2009, 18:57

Brynn wrote:
Da se malo nadovežem na Elenu.
Da, otvorili su motorno ulje i bilo ga je po cijelom gepeku, srećom je Marijo imao u gepeku onu kadicu za gepek pa je ostalo u tome, ali nedovoljno da se psi spase... šteta kaj nemamo slika kako dlaka na guzici i repu visi u rezancima... predobro... pa ga je Bruna uz našu asistenciju išla prati vodom i sapunom u 11 navečer i onda smo ga sušili da se jadan ne prehladi... a Bibi sam danas kupala jer iako je mala smrdila je ko motor i to da su je moji pošnjovali i pitali kaj je pala u ulje...

i da, mislim da je Bruna urlala na Lolija: LAY DOWN!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Uopce nisam vikala na lolicu mog Rolling Eyes . Bio je super,i moram priznat da sam sretna bounce
Meni je bilo super!
Teren je prekrasan i svakako bi trebalo tamo otici jos koji put,i naravno ne bez Nine Laughing jer kuha predobro....
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5843
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty3/6/2009, 11:20

ok, sad bi već lagano bilo vrijeme da ostavimo to kuhanje na miru i prebacimo se na druge teme... geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek
Back to top Go down
hazakoal
Dođi da te čiko spasi
hazakoal


Number of posts : 346
Age : 41
Lokacija : Velika Gorica
Points : 5888
Registration date : 2009-03-25

Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty3/6/2009, 12:12

npr. ulje na našim psima Twisted Evil

Bruna, jesi ti uspjela oprati svojeg Uljka? Ja sam potrosio dvije bočice šampona i nekih sat i pol vremena (pranje bez sušenja) geek
Back to top Go down
Brynn
Okorjeli Spasioc
Brynn


Number of posts : 291
Age : 35
Lokacija : usually in my dreams...
Points : 5843
Registration date : 2009-03-10

Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty3/6/2009, 17:39

a moj siroti masni dlakavi drybed??? No No No No No No affraid affraid affraid affraid affraid affraid elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant geek geek geek geek geek geek
Back to top Go down
Sponsored content





Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baske Ostarije tabor   Baske Ostarije tabor - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Baske Ostarije tabor
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» IKAR ICAR Dog Handler Workshop Baške Oštarije
» Lavinski tabor
» Tabor spasilačkih pasa PAPUK 2012
» KOSSP jesenski spasilački tabor
» DVRPS lavinski tabor Vogel/Bohin 15-18.03.2012

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Vježbe i tabori-
Jump to: