Spasioci KOSSP Zagreb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasioci KOSSP Zagreb

Ekipa spasilačkih pasa KOSSP Zagreb
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Svjetsko prvenstvo Žatec 2010

Go down 
+12
Bruna
hazakoal
Bozena
petra
Suntya
visnja
Ida
petrač
Mirela
Anaaa
Darja
Sara
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
petrač
Okorjeli Spasioc
petrač


Number of posts : 232
Points : 5786
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 15:01

uff dobro da nije druga Very Happy Very Happy Very Happy
CESTITKE Moni i Ani ali i ostalim curkama!!!! cheers cheers
Back to top Go down
petra
Okorjeli Spasioc
petra


Number of posts : 298
Age : 40
Points : 5856
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 15:04

Yap...bolje treća nego druga...već je previše tih srebra skupila... jocolor
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5947
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 15:24

Evo javljamo se i mi iz vesele sobe.
Upravo smo pokušale izračunati koje smo ekipno no još nisu svi rezultati gotovi tako da smo ili treće ili četvrte. No stava smo da bi nas tri mogle osvojiti tri treća mjesta. Zvuči logično zar ne Wink

Mario je počeo piti neke tabletice i nasmijan je od uha do uha, nećemo mu dati da vozi Laughing
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5947
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 15:46

Monkica je stvarno bila divna. Ovo je bila naša najbolja poslušnost ikada i baš sam jaaaako sretna zbog toga i tih 49 bodova rado ću se sjećati cheers
Prepreke su bile ok, moglo je biti na detaljima bolje ali moglo je biti i puuuuuuno gore (npr. dalj je preskočila iako je nosila moj teret brige na svojim leđima cheers ) tako da je i tih 47 bodova bilo sasvim zasluženo.

E traženje .....
RPrva dva markiranta našli smo u 1.5 minutu silent U 2. minuti sam joj probala ponuditi vodu ali stojički ju je odbila jer još nije niti počela raditi. No dalje je nastupila drama....
Prošla je cijeli teren desetak puta i nije niti uhom trznula niti na jednom mjestu da bi posumnjala da je tamo netko. Samo u podrumu jedne male kućice koja je bila sa strane nisam vidjela kako reagira pa sam ju cca 30-tak puta slala unutra uvjerena da je sigurno unutra markirant i da ju samo neka prepreka spriječava da dođe dublje i osjeti njegov miris. Sada kada gledam nevjerovatno mi se čini da nije niti jednom dolje zalajala iako sam joj u tih 30tak puta slanja vikala još "idi, idi", "hop", "daj ga"... čak mi je palo na pamet reči joj "glas" a kao ja ću sići i dalje ga naći What a Face
Stvarno je sve to izgledalo tako očajno da sam ju po nekoj dassci poslala na krov te kuće. Kada je sutkinja vidjela da se ona stvarno popela gore bljedo me pogledala i rekla da gore nema nikoga tako da joj kažem da siđe prije nego što padne affraid

I tada u 25. minuti, sramežljivo zacvili/zalaje na jednu cijev pored kuće pored koje je prošla desetak puta i nikada nije odreagirala. Onda sam pom islila da ta cijev vodi dolje u kuću i da je po njoj sišao markirant pa da ona sada mene pokušava usrećiti sa bilo kakvim pronalaskom. Onda sam ju pozvala i poslala malo lijevo no ona se brzo vratila na tu cijev i počela totalno samouvjereno označavati pronalazak. Mislim da nikada neću zaboraviti osjećaj kada sam prišla cijevi i očekivala da ću vidjeti bezdan a ono skoro da sam dotaknula markiranta kada sam se sagnula pogledatu u cijev. Malo je reči da mi se to činilo nevjerovatnim, markirant je bio na cca dubini od 1.5 metara u cijevi a ona ga jadna nikako nije mogla osjetiti. Valjda je miris iz cijevi odlazio u visinu i izlazio izvan terena traženja (ta cijev j bila udaljena cca 5 metara od mjesta na kojem sam stajala većinu vremena).

I tako sutkinja nam je dala sve pohvale na vodlivost (a imala ju je prilike gledati punih 25 minuta), intenzitet rada i kondiciju. Prvo oblajavanje bilko je odlično, drugo vrlo dobro a treće dovoljno jer sam ju pozvala sa cijevi kada je prvi puta osjetila markiranta). Sutkinja je inaće strašno alergična na situacije u kojima vidi da je pas osjetio markiranta pa da ga je napustio. Ukoliko je to napravio a nakon toga imao savršeno označavanje pronalaska koji je vodič prijavio, sutkinja mu nije dala više od ocijene dovoljan.
Sigurna sam da Mona do te 25. minute nije osjetila tog markiranta tako da nam je to svima škola da nikada ne prekidamo ispit prije vremena tipa "sve je pas pretražio".

Inaće ruševina je bila tipa ruševine u Sv. Klari (hrpa kamenja, cigli, cijevi i jedna manja kuća sa strane). U kućiu je bilo interesantno da vodić nije vidio kako unutrašnjost kuće izgleda već je samo poslao psa kroz jedna vrata unutra. A unutra su bila dva bazena, u desnom bazenu je bila postavljena daska po kojoj je pas samostalno trebao sići na dubinu 4 metra (zvuči grozno, zar ne pale ). No Lynčica i Mona taj silazak su izvele PERFEKTNO bez obzira na sve naše strahove!!!!!!

Eto i to bi bilo od mene sve, sada nastavljamo gristi nokte iščekujući ekipni rezultat!!!
bounce Basketball
Back to top Go down
petrač
Okorjeli Spasioc
petrač


Number of posts : 232
Points : 5786
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 15:57

hvala na detaljnom opisu Exclamation Exclamation
drzimo i mi fige za dalje Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Anaaa
Dođi da te čiko spasi
Anaaa


Number of posts : 362
Points : 5947
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 16:01

Nažalost ništa od ekipnog mjesta, gleda se samo prvih 15. plasiranih a mi imamo jedan plasman sa 20. mjestom. Sad

Da nema toga pravila bile bi ekipno 3. Crying or Very sad
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6426
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 16:10

Hi svima Smile

Ovdje je jaaaako vruće i stvarno su svi psići s obzirom na uvjete bili jako dobri.

Ja sam jako zadovoljna sa Gunninim preprekama i sa poslušnosću gdje se definitivno vidi napredak.
Dvaput se ublesirala na poslušnosti: sjedi u hodu se legla potpomognuta mojim neverbalnim signalima koje je preživjela i ona i oni koji su nas gledali What a Face

I početak hodanja uz nogu je bio klimav. No, svime ostalime sam prilično zadovoljna i to je jedna moja mala pobjeda sa njom bounce

Na preprekama je bila isto jako dobra. Na zadnje 2 prepreke.... nastavljam kasnije, upravo moramo brisati na proglašenje cheers

Malo smo se prevarili u vremenu... što to alkohol čini ljudima... affraid
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Trči s vukovima
Spasioc u usponu
Trči s vukovima


Number of posts : 74
Points : 5621
Registration date : 2009-03-15

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 16:18

Čestitke svima na postignutim rezultatima !
Ana i Mona su carice queen


Lakše malo s tim tabletama i alkoholom....dug je put do doma drunken ,a na autoputu kroz Češku svašta vreba rendeer
Back to top Go down
Bruna
Newbie Spasioc
Bruna


Number of posts : 33
Points : 5573
Registration date : 2009-03-12

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 17:56

Bravo !!! cheers cheers cheers Jesam ti rekla da nisi trebala Monu sterilizirat... heheh Svaka cast Very Happy


Anaaa wrote:
Monkica je stvarno bila divna. Ovo je bila naša najbolja poslušnost ikada i baš sam jaaaako sretna zbog toga i tih 49 bodova rado ću se sjećati cheers
Prepreke su bile ok, moglo je biti na detaljima bolje ali moglo je biti i puuuuuuno gore (npr. dalj je preskočila iako je nosila moj teret brige na svojim leđima cheers ) tako da je i tih 47 bodova bilo sasvim zasluženo.

E traženje .....
RPrva dva markiranta našli smo u 1.5 minutu silent U 2. minuti sam joj probala ponuditi vodu ali stojički ju je odbila jer još nije niti počela raditi. No dalje je nastupila drama....
Prošla je cijeli teren desetak puta i nije niti uhom trznula niti na jednom mjestu da bi posumnjala da je tamo netko. Samo u podrumu jedne male kućice koja je bila sa strane nisam vidjela kako reagira pa sam ju cca 30-tak puta slala unutra uvjerena da je sigurno unutra markirant i da ju samo neka prepreka spriječava da dođe dublje i osjeti njegov miris. Sada kada gledam nevjerovatno mi se čini da nije niti jednom dolje zalajala iako sam joj u tih 30tak puta slanja vikala još "idi, idi", "hop", "daj ga"... čak mi je palo na pamet reči joj "glas" a kao ja ću sići i dalje ga naći What a Face
Stvarno je sve to izgledalo tako očajno da sam ju po nekoj dassci poslala na krov te kuće. Kada je sutkinja vidjela da se ona stvarno popela gore bljedo me pogledala i rekla da gore nema nikoga tako da joj kažem da siđe prije nego što padne affraid

I tada u 25. minuti, sramežljivo zacvili/zalaje na jednu cijev pored kuće pored koje je prošla desetak puta i nikada nije odreagirala. Onda sam pom islila da ta cijev vodi dolje u kuću i da je po njoj sišao markirant pa da ona sada mene pokušava usrećiti sa bilo kakvim pronalaskom. Onda sam ju pozvala i poslala malo lijevo no ona se brzo vratila na tu cijev i počela totalno samouvjereno označavati pronalazak. Mislim da nikada neću zaboraviti osjećaj kada sam prišla cijevi i očekivala da ću vidjeti bezdan a ono skoro da sam dotaknula markiranta kada sam se sagnula pogledatu u cijev. Malo je reči da mi se to činilo nevjerovatnim, markirant je bio na cca dubini od 1.5 metara u cijevi a ona ga jadna nikako nije mogla osjetiti. Valjda je miris iz cijevi odlazio u visinu i izlazio izvan terena traženja (ta cijev j bila udaljena cca 5 metara od mjesta na kojem sam stajala većinu vremena).

I tako sutkinja nam je dala sve pohvale na vodlivost (a imala ju je prilike gledati punih 25 minuta), intenzitet rada i kondiciju. Prvo oblajavanje bilko je odlično, drugo vrlo dobro a treće dovoljno jer sam ju pozvala sa cijevi kada je prvi puta osjetila markiranta). Sutkinja je inaće strašno alergična na situacije u kojima vidi da je pas osjetio markiranta pa da ga je napustio. Ukoliko je to napravio a nakon toga imao savršeno označavanje pronalaska koji je vodič prijavio, sutkinja mu nije dala više od ocijene dovoljan.
Sigurna sam da Mona do te 25. minute nije osjetila tog markiranta tako da nam je to svima škola da nikada ne prekidamo ispit prije vremena tipa "sve je pas pretražio".

Inaće ruševina je bila tipa ruševine u Sv. Klari (hrpa kamenja, cigli, cijevi i jedna manja kuća sa strane). U kućiu je bilo interesantno da vodić nije vidio kako unutrašnjost kuće izgleda već je samo poslao psa kroz jedna vrata unutra. A unutra su bila dva bazena, u desnom bazenu je bila postavljena daska po kojoj je pas samostalno trebao sići na dubinu 4 metra (zvuči grozno, zar ne pale ). No Lynčica i Mona taj silazak su izvele PERFEKTNO bez obzira na sve naše strahove!!!!!!

Eto i to bi bilo od mene sve, sada nastavljamo gristi nokte iščekujući ekipni rezultat!!!
bounce Basketball
Back to top Go down
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5950
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 18:30

Anaaa wrote:
Nažalost ništa od ekipnog mjesta, gleda se samo prvih 15. plasiranih a mi imamo jedan plasman sa 20. mjestom. Sad

Da nema toga pravila bile bi ekipno 3. Crying or Very sad

Meni je ovo preglupo i ful tužno Sad Mad .

No, vratimo se veselim stvarima. Anice, da ti i ovdje čestitam na prekrasnom plasmanu i uspjehu cheers . Baš sam sretna i zbog Darje i Mirele Ovo je bilo jedno uspješno svjetsko prvenstvo na kojem su sve KOSSPovke ostvarile plasman. ČESTITAM od srca i nadam se da će se taj trend uspješnih traženja nastaviti i idućih godina Laughing .

Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
visnja
Newbie Spasioc



Number of posts : 44
Points : 5582
Registration date : 2009-03-15

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 18:53

ekipa je treća!!! cheers cheers cheers
jel netko proučio pravila - nemam pojma, no prosljeđujem Marijev sms
jeeeeej!!!
Back to top Go down
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5950
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 19:00

visnja wrote:
ekipa je treća!!! cheers cheers cheers
jel netko proučio pravila - nemam pojma, no prosljeđujem Marijev sms
jeeeeej!!!

cheers cheers cheers

Ja samo znam da nikad nisam čula da se netko daleko plasiran broji kao da nije plasiran. Mislim da je ovako i pravedno i o.k i svakako savršeno za nas Very Happy.

Cure stvarno ste queen , a sad će to svi znati (a ne samo mi koji smo upućeni i znamo da ste zaslužile treće mjesto)
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
visnja
Newbie Spasioc



Number of posts : 44
Points : 5582
Registration date : 2009-03-15

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 19:34

http://iro-dogs.org/fileadmin/user_upload/pdf/Regelwerke/WM-Pflichtenheft_E.pdf

link na pravilnik o održavanju svjetskog prvenstva (s IRO stranice)
pretpostavljam da je do zabune došlo jer se boduju samo prvih 15, no jasno kaže:

"The end result may only contain those teams who have scored 3 positive assessments."

No, bilo kako bilo - naše curke su treće!!! cheers cheers cheers
Back to top Go down
Bruna
Newbie Spasioc
Bruna


Number of posts : 33
Points : 5573
Registration date : 2009-03-12

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 19:51

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Bravo cure!!!! cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5955
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty4/7/2010, 23:50

Nemos vjerovat ovo za treci plasman Exclamation Very Happy

I bolje da je doslo ovako kao iznenadjenje pa je veselje vece Very Happy
Back to top Go down
Tanja
Okorjeli Spasioc



Number of posts : 201
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Points : 5771
Registration date : 2009-03-21

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 08:35

Bravo cure Cool Cool Cool !!!

Ano, a tebi mislim više niš ne preostaje nego sljedećih godina još prijaviti spašavanje iz vode i trag, pa ući u Guinessovu knjigu rekorda s osvajanjem postolja u četiri različite discipline Wink . Svaka čast sunny !
Back to top Go down
http://www.conmaige.hr
kerolajn
Newbie Spasioc
kerolajn


Number of posts : 26
Age : 45
Lokacija : Tu
Points : 5566
Registration date : 2009-03-16

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 10:00

Girl power!!! cheers
Bravo!!!!
Back to top Go down
petrač
Okorjeli Spasioc
petrač


Number of posts : 232
Points : 5786
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 11:41

hehehe otkacena Tanja- slazem se s njom Razz Razz Razz
Back to top Go down
Sara
Dođi da te čiko spasi
Sara


Number of posts : 384
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Points : 5950
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 13:02

Pa, koliko ja znam Anu trag već godinama privlači rendeer . Ali čuva ga za Monkinu penziju. Najbolje da tek za 5-6 godina pobijedi na svjetskom u tragu i ima najstarijeg pas na natjecanju Very Happy . To bi tek bilo fora.
Back to top Go down
http://www.bordercollie.hr
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6426
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 14:07

DOBRO JUTRO SVIMA!!!!
Iako nenaspavana zbog jutarnjeg dizanja na posao nakon dolaska doma u pol 5, I feel good bounce

Ostvarih neke male pobjede sa Gunnicom i već mi je radi toga super. Nakon mjesec dana šepuckanja, mjesec dana kennel cougha (i dvostrukog uzimanja antibiotika) te strepnje do zadnjeg momenta hoće li moći lajati, pa zbog svega nabrojanog netreniranja, cijenim je još više.
Na traženju smo doduše izgubili bodove jer je jadna umrla od poteškoća u lajanju te sad već mislim da ima kroničnih problema s tim grlom. No, zato je imala mrak vrijeme traženja od 8 minuta i jako sam ponosna na nju što je svojski odradila posao.
Sve nas je prepala s jakim šepanjem na kraju traženja koje je primijetila i sutkinja no do slijedećeg jutra to je nestalo.

Svi suci su bili jako korektni i dali nam bodove potpuno objektivno i pošteno.
Jedino me, nakon što sam nakon drugog markiranta htjela odmoriti Gunnu, Resi zaprepastila izjavom da ne mogu odmarati jer: "... poanta je vidjeti granice..." no to smo već zaboravili od sreće od ovako lijepih uspjeha cheers
Inače, šuma je bila lijepa, ravna, mjestimično granje i trnje. Na 250m zavijala je udesno. Publika je mogla doći do 200m i zatim su svi morali natrag na start.
S obzirom da sam završila rano s traženjem i na 150.om metru, do sad ne znam kako je izgledao taj zavijutak udesno Basketball

Monka je briljirala, ovaj put u drugoj disciplini tako da je dokazala da je stvarno mrak pas, a Ana izuzetan vodič. Što mi već odavno znamo bom

Lynn je prelijepo potegnula na ruševini nakon stvarno malo treninga ruševina u šapama.

A ovo na kraju...

To vam je izgledalo poput neke američke sportske melodrame study

Mi smo onako pomireni sa sudbinom čekali neki drugi treći tim na proglašenju kad najednom čujemo neko poznato ime pri prozivci timova: KOSSP "Zagreb"!!!

Ljudi moji, nastala je takva zbrka s naše strane: Marijo: hvataj kameru i zastavu, Darja: baci torbu na travu, Ana: ne zaboravi se rukovati sa timovima (he-he, neki su prije od uzbuđenja i umora napravili takvi tako nešto tek naknadno What a Face )
Himna prvom timu svira, a mi se držimo za ruke i blentavo smijuljimo ovako neočekivano stojeći na postolju albino
Uglavnom, mislim da su svi tamo primijetili da to nismo očekivali drunken

Moram pohvaliti Marija koji je the best team leader ever Basketball Brinuo se oko nas nevjerojatno i mislim da je bio najbolji team leader na ovogodišnjem Svjetskom.

A mislim da nije bilo lako izdržati tri žene i tri ženke te toliko pms-ova na okupu, he-he tongue

Prvi dan na otvorenju pala je kiša, zatim praćena gromovima te sve začinjeno s tučom koju smo uspjeli usnimiti tako da ej otvorenje prekinuto.

Ostale dane temperatura se samo penjala i cijeli Žatec postao je jedna velika sauna.

Malinois švicarskog vojnika umro je prilikom traženja na ruševini, točnije nakon što je završio srušio se od toplinskog udara Crying or Very sad
To je mogao biti bilo koji od naših pasa...
Nakon ovog odlučili smo predložiti našem klupskom predsjedništvu da u ime Kluba napišemo pismo u kojem molimo za drugi termin Svjetskog, staviti ostale organizacije u cc i poslati to. Razgavarali smo s nekim i mislimo da će to svi podržati jer je ovo stvarno nehumano prema psima.
Svake godine netko ili umre ili je blizu toga...

No, vratimo se lijepšim stvarima flower

Tako smo se mi napušeni vratili u Zagreb afro

Svima puno hvala na podršci i bodrenju. Sigurno ste neke zvijezde odobrovoljili svojim palčevima i dobrim vibracijama bounce


Last edited by Mirela on 5/7/2010, 14:13; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5955
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 14:13

Mirela wrote:

Malinois švicarskog vojnika umro je prilikom traženja na ruševini, točnije nakon što je završio srušio se od toplinskog udara Crying or Very sad
To je mogao biti bilo koji od naših pasa...
Nakon ovog odlučili smo predložiti našem klupskom predsjedništvu da u ime Kluba napišemo pismo u kojem molimo za drugi termin Svjetskog, staviti ostale organizacije u cc i poslati to. Razgavarali smo s nekim i mislimo da će to svi podržati jer je ovo stvarno nehumano prema psima.
Svake godine netko ili umre ili je blizu toga...
bounce

pa to je strašno Crying or Very sad baš me zanima što bi suci poput Resi rekli na to Mad
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6426
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 14:14

Bozena wrote:
Mirela wrote:

Malinois švicarskog vojnika umro je prilikom traženja na ruševini, točnije nakon što je završio srušio se od toplinskog udara Crying or Very sad
To je mogao biti bilo koji od naših pasa...
Nakon ovog odlučili smo predložiti našem klupskom predsjedništvu da u ime Kluba napišemo pismo u kojem molimo za drugi termin Svjetskog, staviti ostale organizacije u cc i poslati to. Razgavarali smo s nekim i mislimo da će to svi podržati jer je ovo stvarno nehumano prema psima.
Svake godine netko ili umre ili je blizu toga...
bounce

pa to je strašno Crying or Very sad baš me zanima što bi suci poput Resi rekli na to Mad

To je valjda ta granica Sad
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5955
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 14:23

a što se tiče ovog pisma IRO-u, to svakako Exclamation

ako ne neki drugi termin, onda barem da se po najvećem suncu ne odvija natjecanje već napravi pauza u sredini dana, pa da se nastavi popodne natjecanje i traje do 21h navečer kada još uvijek ima danjeg svijetla.

iako već vidim reakcije da bi "u stvarnoj situaciji psi trebali i u podne i u ponoć tražiti", no ne vidim razloga da se psi izlažu opasnostima bilo kada osim kada je to nužno, a sportsko natjecanje nebi trebalo biti u toj kategoriji nužnosti.
Back to top Go down
Mirela
Dođi da te čiko spasi
Mirela


Number of posts : 812
Points : 6426
Registration date : 2009-03-10

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 14:26

Bozena wrote:
a što se tiče ovog pisma IRO-u, to svakako Exclamation

ako ne neki drugi termin, onda barem da se po najvećem suncu ne odvija natjecanje već napravi pauza u sredini dana, pa da se nastavi popodne natjecanje i traje do 21h navečer kada još uvijek ima danjeg svijetla.

iako već vidim reakcije da bi "u stvarnoj situaciji psi trebali i u podne i u ponoć tražiti", no ne vidim razloga da se psi izlažu opasnostima bilo kada osim kada je to nužno, a sportsko natjecanje nebi trebalo biti u toj kategoriji nužnosti.

U stvarnoj situaciji ne bi bili toliko limitirani vremenom i ne bih ovako sumanuto slali...
Back to top Go down
http://www.ljubimac.com/
Bozena
Dođi da te čiko spasi
Bozena


Number of posts : 400
Points : 5955
Registration date : 2009-03-11

Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty5/7/2010, 14:29

No, u svakom slučaju, ti si za ovaj rođendan dobila i više nego pristojan poklon brončane boje jocolor
Back to top Go down
Sponsored content





Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Svjetsko prvenstvo Žatec 2010   Svjetsko prvenstvo Žatec 2010 - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Svjetsko prvenstvo Žatec 2010
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 2. FCI Svjetsko timsko prvenstvo, travanj, 2010., Njemačka
» IRO Svjetsko prvenstvo 2012, Ukraina
» Svjetsko prvenstvo 2011, Chastre/ Belgija
» Svjetsko prvenstvo 2012.
» Uvijeti za ulazak u reprezentaciju i praćenje poretka

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spasioci KOSSP Zagreb :: Novosti :: Ispiti-
Jump to: